...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Porovnanie úverov bez ručenia

Úver je poskytnutie finančných prostriedkov jednej osoby osobe druhej, ktorá sa zaviaže, že v stanovenom termíne bude splácať dohodnutú sumu. Požičaná suma sa navýši o úroky, ktoré boli vopred dohodnuté medzi dlžníkom a veriteľom. V širšom zmysle sa za úver považuje aj situácia, keď veriteľ obdobne poskytuje tovar a dlžník vracia peniaze alebo naopak, alebo úver, pri ktorom veriteľ poskytuje tovar a dlžník vracia tovar.

Bez ručenia je možné získať tak bankové, ako aj nebankové úvery a pôžičky, pričom veľakrát sa namiesto ručenia ručiteľom alebo majetkom využíva zabezpečenie úveru napríklad blankozmenkou. Pri menších úveroch, napríklad spotrebných alebo spotrebiteľských na rádovo niekoľko stoviek až niekoľko tisíc € nie je väčšinou treba vôbec žiadne ručenie.

Je viacero druhov pôžičiek, kde nie je treba ručenie a najpopulárnejšie sú určite pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou, pôžičky bez registra a ručenia a aj klasické pôžičky bez ručiteľa. Hypotéka bez ručenia je možná vo forme spotrebných úverov na bývanie, čo sú pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou.

Chcete získať rýchlu pôžičku bez ručenia ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť
 • dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie
Časovo obmedzená ponuka až do 25 000 € Vyplniť žiadosť 33 klientov už dnes požiadalo

Porovnanie najvýhodnejších pôžičiek bez ručenia

Poskytovateľ Pôžička od do Úrok Splatnosť od do Splátka  
MaxiPôžička od 250 €
do 5 000 €
- od 12 mesiacov do 48 mesiacov - Požiadať
TopPôžička od 100 €
do 5 000 €
- od 12 mesiacov do 48 mesiacov (mesačne)
od 6,00 €
Požiadať
Credit One od 1 €
do 180 €
- od 1 deň do 30 dní (denne)
od 2,67 €
Požiadať
Ferratum Bank od 25 €
do 350 €
- od 15 mesiacov do 30 mesiacov (denne)
od 6,25 €
Požiadať
Poštová banka od 100 €
do 30 000 €
7.00 % od 12 mesiacov do 72 mesiacov - Požiadať
Pôžičkomat od 25 €
do 200 €
- od 5 dní do 31 dní (denne)
od 2,67 €
Požiadať
Profi Credit od 300 €
do 3 000 €
70.00 % od 12 mesiacov do 48 mesiacov (mesačne)
od 15,41 €
Požiadať
Provident od 140 €
do 2 300 €
- od 45 týždňov do 100 týždňov (týždenne)
od 15,60 €
Požiadať
Zuno od 300 €
do 20 000 €
6.90 % od 6 mesiacov do 72 mesiacov - Požiadať
Home Credit od 400 €
do 6 000 €
9.90 % od 12 mesiacov do 84 mesiacov (mesačne)
od 13,49 €
Požiadať
Cetelem od 2 000 €
do 25 000 €
6.39 % od 6 mesiacov do 120 mesiacov (mesačne)
od 39,76 €
Požiadať

Čerpanie úveru

Spôsoby čerpania úveru sú dohodnuté v úverovej zmluve, sú presne rozpísané, odkedy a dokedy klient môže úver čerpať. Taktiež sú v nej uvedené podmienky, za ktorých klient môže úver čerpať.

Splácanie úveru

V úverovej zmluve sa dohodne splátkový kalendár klienta a spôsob, akým bude splácať úver. Ak banka poskytne klientovi úver, chce od dlžníka naspäť nielen požičanú sumu, ale aj niečo navyše - úrok. Úrok je cena za prenechanie peňazí na určitú dobu niekomu inému alebo cena, ktorú získavame za peniaze niekoho iného. Výška úroku závisí od výšky sumy a od doby na ktorú sú peniaze uložené alebo požičané. Úroková sadzba nám ukazuje koľko % dlžník zaplatí z dlžnej sumy vo forme úroku.

Porovnanie bankových subjektov pri poskytovaní úveru bez ručenia

Kedysi banky žiadali od klienta ako záruku za úver aj bianko zmenku. Dnes už tento typ záruky nevyužívajú. Môžu však prekvapiť žiadosťou o dohodu na zrážky zo mzdy. V prípade omeškania splátok banky vystavujú upomienky. S bankami sa dá dohodnúť aj na odklade splácania či na dočasnom znížení splátok. Pri úvere bez ručenia sa musíte pripraviť aj na poplatky za jeho poskytnutie. Za predčasné splatenie si zvyčajne banky účtujú 1 % zo splácanej sumy úveru (zostatku istiny) alebo 0,5 % z tejto sumy, ak je splatenie úveru v čase do 1 roka k pôvodnej splatnosti.

Tip: Vyskúšajte výhodnú bankovú pôžičku bez ručenia, bez rizika podvodu

 • veľmi rýchle vybavenie
 • bez poplatkov za poskytnutie
 • dostupná pre každého
 • bez potreby ručiteľa
Časovo obmedzená ponuka až do 25 000 € Nezáväzná žiadosť 31 klientov už dnes požiadalo

Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa Slovenská sporiteľňa poskytne úver bez ručiteľa a bez ručenia nehnuteľnosťou až do 24-tisíc eur. Slovenská sporiteľňa dohody o zrážkach zo mzdy nevyužíva.

Tu nájdete ponuku úverov a tu dostupné hypotéky poskytovaných SLSP.

OTP banka

OTP banka OTP banka je v požičiavaní opatrnejšia a cez Expres úver bez ručenia vám ponúkne najviac 20-tisíc eur. Podmienkou získania úveru je vekové ohraničenie od 18 do 65 rokov, stály príjem a trvalý pobyt na Slovensku. OTP banka úročí omeškanú splátku úveru sankčnou úrokovou sadzbou, ktorej výška sa rovná súčtu štandardnej sadzby + 8 %. V OTP banke za vybavenie úveru naúčtujú poplatok vo výške 2 % z poskytnutého úveru, minimálne však 33 €.

OTP banka poskytuje nasledovné úvery a tieto hypotéky.

VÚB banka

VÚB banka Bezúčelový spotrebný úver vo VÚB banke bez zabezpečenia je možné získať do výšky 25-tisíc eur.

Vo VÚB banke je dohoda o zrážkach zo mzdy súčasťou každej úverovej zmluvy okrem úverov s finančným ručením. Prípadne vám banky zaúčtujú úroky z omeškania, a teda zaplatíte za prvú upomienku 10 eur a za druhú až 40 eur. Za vybavenie úveru VÚB banka naúčtuje poplatok vo výške 2 % z poskytnutého úveru, minimálne však 33 €.

Na tejto stránke nájdete všetky úvery a tu všetky hypotéky, ktoré VÚB banka poskytuje.

Zuno

ZUNO Zuno banka poskytuje pôžičku bez ručiteľa bezpoplatne. V ponuke je aj možnosť poistenia v prípade neschopnosti splácania, výber dátumu splátky či možnosť zvoliť si jeden mesiac v roku bez splátky. Maximálna možná suma je 20 000 € s úrokom od 6,9 % ročne.

Zuno poskytuje výhodnú bezúčelovú pôžičku ako aj úver na refinancovanie. Tu nájdete všetky úvery a všetky hypotéky poskytované bankou Zuno.

Poštová banka

Poštová bankaPoštová banka poskytuje úver bez ručenia od 400 € až do výšky 7000 €. Výhodou je možnosť odkladu splátok až na 6 mesiacov, poistenie splácania. Akceptujú vdovský či starobný dôchodok ako príjem, v prípade podnikateľskej činnosti je potrebné doložiť potvrdenie o kladnej daňovej povinnosti. Veková hranica je od 18 do 70 rokov, pri živnostníkovi do 60 rokov. Du úvahy sa berie životné minimum v celej rodine. Úrokovoé rozpätie je väčšie, posudzujú sa faktory ako príjem, história splácania, výdavky, rodinný stav, majetok a pod. Úver poskytujú aj zamestnancom v Maďarsku a v Českej Republike v prípade doloženia poberania príjmu zo závislej činnosti.

Tu si môžete zažiadať o výhodnú pôžičku od Poštovej banky, na týchto stránkach nádete kompletnú ponuku úverov a hypoték Poštovej banky.

Porovnanie nebankových subjektov pri poskytovaní úveru bez ručenia

Nebankové subjekty poskytujú pôžičky bez ručenia rýchlejšie a jednoduchšie. Nebankové pôžičky sú všeobecnou skupinou finančných úverových produktov, poskytovaných súkromnými spoločnosťami, prípadne jednotlivcami. V prípade nedostupnosti bankovej pôžičky napríklad v prípade záznamu v bankovom registri, nebankové pôžičky sú jediným riešením.

Tip: Vyskúšajte overenú nebankovú pôžičku bez ručenia, bez rizika podvodu

 • veľmi rýchle vybavenie
 • bez poplatkov za poskytnutie
 • dostupná pre každého
 • bez potreby ručiteľa
Časovo obmedzená ponuka až do 25 000 € Nezáväzná žiadosť 35 klientov už dnes požiadalo

Quatro, Triangel

Quatro, Slovenská požičovňa a Triangel poskytujú pôžičky na základe vekového hľadiska od 18 do 68 rokov. Potrebné je doložiť príjem zo zamestnania, z podnikania, dôchod, materskú. V prípade žien na materskej a invalidných dôchodcov je požadované, aby klient bol už existujúci. Pôžičku možno zobrať aj bez dokladovania účelu pre klientov Consumer Finance Holding. Manželská pôžička sa poskytuje až do výšky 10 000 €, je však potrebné, aby uvedené požiadavky spĺňal aj druh či družka. Úverový produkt Hypomínus je možné získať až do výšky 25 000 €.

Home Credit

Home Credit Spoločnosť Home Credit poskytuje úver až do výšky 6000 € bez dokladovania účelu. Potrebné je splniť vekové ohraničenie a mať príjem buď zo zamestnania, dôchodok alebo kladné daňové priznanie v prípade podnikateľa a posledné 3 výpisy z účtu. Do úvahy sa berie aj životné minimum a pôžička sa neposkytuje študentom ani ženám na materskej. Sankčné úroky sú 8% v prípade neplatenia, posudzuje sa predošlá schopnosť splácať a tým sa znižuje úrok. Home Credit poskytuje aj konsolidačnú pôžičku na splatenie úveru v iných nebankových subjektoch.

Tu si môžete zažiadať o pôžičku od Home Credit.

Profi Credit

Profi Credit Profi Credit poskytuje úver od 300€ do 1500 € zamestnaným, ženám na materskej, opatrovateľkám či osobám na dôchodku bez dokladovania účelu. Pôžička sa neposkytuje študentom. Výhodou je možnosť získania dvoch pôžičiek v prípade potreby vyššej sumy a tiež poskytnutie úveru aj pre začínajúcich podnikateľov. Pri začínajúcich podnikateľoch pri úvere nad 6000 € je potrebné ručiť nehnuteľnosťou. Živnostníci musia doložiť daňové priznanie za posledné zúčtovacie obdobie a výpisy z účtu.

Vyplňte si žiadosť o pôžičku pre každého, alebo pôžičku pre podnikateľov od spoločnosti Profi Credit.

Provident

Provident Provident poskytuje pôžičku aj v hotovosti či na účet. Výhodou sú nízke týždenné splátky. Pôžičky poskytujú aj nezamestnaným bez dokladovania účelu. Výhodou je okamžité zhodnotenie schopnosti splácať regionálnym pracovníkom a v prípade schválenia. Nekontroluje sa register.

Na tejto stránke nájdete podrobnosti o úvere Provident, v prípade záujmu o pôžičku si môžete vyplniť túto žiadosť.

Ferratum

Ferratum Bank Ferratum je najčastejšie využívaný kvôli rýchlym pôžičkam s rýchlou splatnosťou. Je možné odložiť dobu splatnosti, využiť tieto pôžičky môžu aj nezamestnaní či ženy na materskej. V prípade opakovaných zákazníkov poskytuje Ferratum aj možnosť využiť vyššiu pôžičku. Prvá pôžička je poskytovaná do sumy 75 €, v prípade opakovanej žiadosti jemožné získať pôžičku až v sume 350 €.

Vyplňte si žiadosť o pôžičku ešte teraz, prípadne si pozrite detailný popis úveru.

Credit One

Pôžčkomat Credit One poskytuje krátkodobé pôžičky s nízkym úrokom. Noví klienti vyplnia formulár a tým sa registruje. Pre dlhodobejších zákazníkov je možnosť vyššej pôžičky, avšak podmienkou je trvalý pobyt na Slovensku, vyšší príjem alebo dôchodok a existujúci účet.

Prečítajte si podrobnosti o úvere, prípadne si o túto pôžičku zažiadajte.

Cetelem

Cetelem Cetelem poskytuje úver až do výšky 25 000 € s možnosťou poistenia splácania. Cetelem poskytuje fixný úrok. Maximálna výška úroku Pôžičky na čokoľvek nepresiahne 16,89% ročne. Poskytnutie úveru, predčasné splatenie, správa úveru a mimoriadne splátky sú bez poplatku.

Prečítajte si podrobnosti o úvere, prípadne si o túto pôžičku zažiadajte.

Pôžičkomat

Pôžčkomat Pôžičkomat.sk poskytuje pôžičky so splatnosťou 31 dní a možnosťou predĺženia tejto splatnosti až o jeden mesiac. Nový klient si môže požičať maximálne 200 €, v prípade opakovanej pôžičky je možné získať pôžičku až 700 €. Za príjem sa považuje akýkoľvek príjem, či zamestnanecký alebo dôchodok alebo materská. Požadovaná je registrácia.

Prečítajte si podrobnosti o úvere, prípadne si o túto pôžičku zažiadajte.

Chcete získať rýchlu pôžičku bez ručenia ešte dnes?

Získať pôžičku
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Pôžičky pre nezamestnaných alebo bez dokladovania príjmu Pridané 27.07.2015 Pôžičky pre nezamestnaných alebo bez dokladovania príjmu

Hoci platí, že drvivú väčšinu pôžičiek možno získať len vtedy, ak máte trvalú prácu, dajú sa nájsť na finančnom trhu aj úvery, ktoré získate aj bez dokladovania príjmu a aj vtedy, ak žiaden …

Chcete prerábať dom či byt? Nielen v lete sú hitom pôžičky na rekonštrukciu Pridané 03.08.2015 Chcete prerábať dom či byt? Nielen v lete sú hitom pôžičky na rekonštrukciu

Kto má staršiu nehnuteľnosť a chcel by si ju obnoviť alebo zrekonštruovať, určite už uvažoval, ako tieto práce prefinancovať. Existuje na to špeciálna pôžička na rekonštrukci a bývanie, ktor…

Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank? Pridané 02.11.2015 Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank?

Pôžičky pred výplatou sú úvery, ktoré sa poskytujú na preklenutie krátkodobého nedostatku finančných prostriedkov alebo v prípade, ak má človek nečakané výdaje a nemá dostatočnú hotovosť na …

Tesco pôžička - online úver bez poplatku Pridané 10.12.2015 Tesco pôžička - online úver bez poplatku

Tesco pôžička je finančný produkt, ktorý poskytujú Tesco Finančné služby a ide v podstate o nebankový spotrebný úver od Home Credit. Pôžička z Tesca sa dá vybaviť tak osobne, ako aj cez tele…

Aký spotrebný úver ponúka Prima Banka - čo by ste mali vedieť Pridané 16.12.2015 Aký spotrebný úver ponúka Prima Banka - čo by ste mali vedieť

Ak máte záujem o spotrebný úver, Prima Banka má v ponuke v podstate dva spotrebné úvery. Prvým je bezúčelová spotrebná pôžička na čokoľvek, druhým spotrebná pôžička na refinancovanie úveru. …

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Bez ručenia

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Bez ručenia na 123pozicky.sk.

Objem žiadaných bankových pôžičiek v kategórii Bez ručenia

Tento mesačný graf predstavuje objemy financií, o ktoré žiadajú používatelia webu 123pozicky.sk v kategórii Bez ručenia

Pridané 27.08.2013