...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pôžičkomat pôžičky - recenzia

Pôžčkomat Značka Pôžičkomat.sk je prevádzkovaná spoločnosťou Friendly Finance Slovakia s.r.o., poskytuje pôžičku vo výške 25 € až 200 €. Splatnosť tejto nebankovej pôžičky sa pohybuje od piatich do 31 dní. Ak sa v budúcnosti klient rozhodne vybaviť si v tejto spoločnosti pôžičku opäť, môže využiť vernostný program a získať až 700€. Po tom, čo sa stanete stálym zákazníkom, schváli systém žiadosť o pôžičku automaticky.

Výška pôžičky 50 - 1500 €
Dĺžka splácania 7 - 31 dní
Úrok RPMN od  %
Dostupná pre nezamestnaných Ano
Dostupná bez doklad. príjmu Ano
Dostupná pre ženy na materskej Ano
Bez kontroly registra ano
Vyplniť žiadosť Požiadať

Pôžička od Pôžičkomat.sk

Veľkou výhodou, ktorú Pôžičkomat ponúka, je kompletné vybavenie žiadosti online. Klient sa teda zaregistruje, vyplní potrebné údaje, nastaví si výšku pôžičky a dĺžku splácania. Toto všetko stihne za 10 minút. Po schválení žiadosti sú klientovi peniaze okamžite odoslané na účet, klient obdrží info mail o tejto skutočnosti.

Tento druh pôžičky je najčastejšie požadovaný najmä pár dní pred výplatou. Záujem je z. Nie je totiž potrebné dokladovať účel využitia o strany seniorov aj žien na materskej dovolenke. Nie je potrebné ručenie majetkom, výška pôžičky je nižšia. Výšku poplatkov a úrokov systém vyráta automaticky, spoločnosť garantuje nezvyšovanie splátok i to, že nevzniknú žiadne dodatočné poplatky. Výhodou je i možnosť predĺženia doby splácania, táto možnosť je však spoplatnená.

Na získanie nebankovej pôžičky od Pôžičkomat.sk musí byť žiadateľ občanom SR, musí mať viac ako 18 rokov, nesmie meškať so splátkou iného úveru od inej finančnej inštitúcie a zároveň je potrebný súhlas s podmienkami Rámcovej zmluvy.

Ponuka pôžičiek od Pôžičkomat.sk

Pôžička Doba splatnosti Celková zaplatená suma
50 € 10 dní 58,19 €
100 € 15 dní 122,08 €
200 € 31 dní 262,21 €
Autor recenzie: Vladimír Rejholec
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur! Pridané 10.08.2015 Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur!

Kto sa dostal do finančnej tiesni alebo má nečakané výdavky a potrebuje rýchlo menšiu sumu peňazí, pre toho sú nebankové SMS alebo online pôžičky na niekoľko stoviek Eur ideálnym riešením a …

Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo? Pridané 06.09.2015 Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo?

Možno ste postrehli v médiach, že od 1. septembra začali platiť pre nebankové spoločnosti a pôžičky niektoré zmeny, obmedzenia alebo nové pravidlá. Najznámejšou zmenou je nutnosť nebankovky …

Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank? Pridané 02.11.2015 Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank?

Pôžičky pred výplatou sú úvery, ktoré sa poskytujú na preklenutie krátkodobého nedostatku finančných prostriedkov alebo v prípade, ak má človek nečakané výdaje a nemá dostatočnú hotovosť na …

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Pôžičkomat.sk

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Pôžičkomat.sk na 123pozicky.sk.

Pridané 19.03.2014
Inzercia