Všetko o pôžičkách, úveroch a hypotékach - akú pôžičku, inzercia pôžičiek

Požičiame každému s bez ručenia, s nízkymi úrokmi, bez poplatkov!

Pôžičky cez telefón

Pôžičky cez telefón a SMS - ilustrácia.

SMS pôžička prípadné iné pôžičky cez telefón sa využívajú na poskytovanie menších súm peňazí (do stoviek – 100 EUR) s veľmi krátkou dobou splatnosti do niekoľkých dní. Niektoré spoločnosti sú populárne hlavne z dôvodu nízkych súm, ktoré poskytujú, už od desiatok EUR. Takáto pôžička je expresne vybavená, väčšinou stačí vyplniť online žiadosť a v ďalších pár SMS správach potvrdiť všetky potrebné detaily. K jej schváleniu nepotrebujete potvrdenie o príjme ani ručiteľa či ručiť nehnuteľnosťou. SMS pôžičky sú bezúčelové. Takéto pôžičky poskytujú nebankové spoločnosti, ktoré nenahliadajú do bankového registra.

Najpopulárnejšou spoločnosťou poskytujúcou pôžičky cez SMS je Ferratum (za požičaných 100 EUR vrátite 125 EUR), splátka sa deje vo forme vyplatenia faktúry, ktorá bude zaslaná na vašu adresu. Peniaze vám prídu formou šeku alebo prevodom na účet. Populárnym spôsobom sa stalo postupné zvyšovanie možností klienta, čo znamená, že pri prvej pôžičke si môžete požičať menšie sumy, ktoré sa postupne zvyšujú s úspešným splatením predchádzajúcej.

Výhody sms pôžičky od Ferratum

Technológie nezadržateľne začínajú ovládať náš život. V súčasnosti sa bez internetu a mobilného telefónu nezaobídeme ani pri žiadaní o pôžičku. No nie tak úplne. Samozrejme, že väčšina pôžičiek je stále poskytovaná klasickou offline metódou. Sms pôžička od Ferratum je však jednou z prvých lastovičiek, náznak, ako by mohlo poskytovanie pôžičiek vyzerať v budúcnosti.

Ak by sme mali určiť najväčšiu výhodu sms pôžičky od Ferratum, tak by to bola určite rýchlosť, s akou je možné mať túto pôžičku schválenú. Sms pôžička od spoločnosti Ferratum môže byť odklepnutá už do 30 minút. Systém je veľmi jednoduchý. Vyplníte online formulár (meno, adresa, číslo mobilného telefónu, číslo bankového účtu atď.) a odošlete ho. Následne bude formulár vyhodnotený pracovníkmi Ferratum. Sms pôžička je spracovaná v pracovné dni od ôsmej hodiny ráno do deviatej hodiny večer. Ak online formulár odošlete v pracovné dni, môžete si byť istí, že odpoveď dostanete viac ako skoro.

Nezabúdajme ani na pohodlnosť sms pôžičky. Celú pôžičku si môžete vybaviť v pokoji svojho domova.  Jedna sms správa, jeden online formulár. Všetko spravíte bez toho, aby ste museli opustiť dvere svojho domova. Takto ušetríte drahocenný čas a zároveň peniaze.

Ferratum nie je neznáma nebanková spoločnosti, na ktorú sa nemôžete spoľahnúť. Ferratum pôsobí v 18 krajinách sveta a počas svojej existencie firma požičala už miliónom ľudí.

Poďme však aj k nevýhodám sms pôžičky od Ferratum. Najväčšou nevýhodou sms pôžičiek (sms pozicky/pozicka) je ich limitovaná výška. S Ferratum si môžete požičať maximálne 350 eur, čo nie je až také zlé. Pokiaľ si však od Ferratum požičiavate po prvý krát, bude vám umožnené si zobrať iba 75 eur. Pri druhej a každej ďalšej pôžičke si však môžete požičať plných 350 eur. Lehota splatnosti je 15 alebo 30 dní.

Poskytovatelia pôžičiek

Použitím inzercie - trhu pôžičiek súhlasíte s podmienkami portálu.
Web 123 Pôžičky je pôžičkové centrum na slovenskom internete. Ponúka veľké množstvo informácií o takmer každej pôžičke, úvere, hypotéke a splátkovom predaji. Porál ponúka služby ako trh pôžičiek, katalóg poskytovateľov pôžičiek, hypotekárnu kalkulačku a aktuálny kurzový lístok.

Zásady ochrany osobných údajov | webmaster webu
Zdroje RSS: všetky pôžičky | inzercia | poskytovatelia pôžičiek | novinky

Partneri webu: CMSimple.sk

Na tejto stránke sa nachádzjú ochranné známky spoločností (logá), použité sú vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorom, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.