Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pôžička na strechu

Kvalitná strecha je nutnosť. Je to však finančne náročná záležitosť, ktorá zaťaží nejednu peňaženku najmä v prípade po živelných katastrofách. Riešením je strecha na splátky. Viaceré splátkové spoločnosti majú uzavreté zmluvy s predajcami striech a montážnymi spoločnosťami.

Ponuky splátkových spoločností

Quatro ponúka možnosť sumy od 2000 € do 10 000 € priamo na účel zakúpenia materiálu na strechy, príp. jej montáž. Počiatočná akontácia je od 0% do 50%. Doba splácania je od 12 do 120 mesiacov.

Cetelem zas ponúka pôžičku na rekonštrukciu a bývanie s výhodným úrokom do sumy až 34 000 € a dobou splatnosti až 120 mesiacov. V prípade riešenia rekonštrukcie alebo pokrývania strešnou krytinou je možné získať aj účelový úver v banke na rekonštrukciu a bývanie.

Porovnajte si poskytovateľov

Poskytovateľ Výška pôžičky Pre nezamestnaných Pre ženy na materskej Bez kontroly registra Splátky od Požiadať
Výhodná pôžička 100 - 5000 € ano ano ano (mesačne)
od 6.00 €
Požiadať
Quatro 600 - 5 000 € nie nie nie (mesačne) od 17 € Detail
Cetelem 2000 - 25000 € nie nie nie (mesačne) od  € Požiadať

TIP: Výhodná pôžička na strechu, rýchle a jednoduché vybavenie

Získať pôžičku

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 15.04.2014
Inzercia