...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Porovnanie úverov cez SMS

Čoraz populárnejšie pôžičky formou SMS správy sú jednoduchým spôsobom, ako získať nižšiu pôžičku bez zbytočnej byrokracie. Aj keď sa stále jedná o spotrebiteľský úver od nebankových spoločností, prekvapuje svojou efektívnosťou. Pretože naozaj, od kvalitných poskytovateľov môžete mať peniaze ešte v ten istý deň.

Chcem rýchlu pôžičku IHNEĎ

Princíp úveru cez SMS

Princíp, na ktorom sú založené mobilné pôžičky, je totiž veľmi jednoduchý. Zašlete správu v tvare, ktorý určí poskytovateľ a obratom do niekoľkých minút máte svoje peniaze na účte

Takto to funguje pri overených klientov a celkom isto sa jedná o najrýchlejší spôsob, ako v núdzi získať peniaze. Ani vaši priatelia nie sú stále pri telefóne, nemajú vždy pri sebe takú hotovosť a nevedia vám pomôcť za každej situácie.

Overení poskytovatelia pôžičiek

Credit One

Credit OneOverený a spoľahlivý poskytovateľ ako creditONE ich v tomto prípade dokáže plne zastúpiť. A k službám ponúka aj vynikajúci komfort. 

Ak patríte medzi nových klientov Credit ONE, môžete požiadať o pôžičku od 25€ do 100€. V prípade, že ste už v minulosti úspešne splatili 2 nebankové pôžičky tohto poskytovateľa, môžete si zažiadať o 25€ až 350€. Dobu splatnosti si klient zvolí sám, pohybuje sa od 1 do 30 dní. V prípade potreby môže klient požiadať o predĺženie doby splácania, ide však o službu, poskytovanú za nemalý poplatok. Pôžičku je nutné vyplatiť naraz, nie v niekoľkých splátkach ako to býva u ostatných poskytovateľov.

Vybaviť si krátkodobú pôžičku možno rýchlo a jednoducho - online žiadosťou alebo cez SMS. Nie je navyše potrebné preukazovať výšku príjmov, netreba mať ručiteľa či akékoľvek iné záruky a na vybavenie pôžičky nepotrebujete potvrdenia od zamestnávateľa či akékoľvek doklady. Túto nebankovú pôžičku môžu získať nielen zamestnaní ľudia, ale i podnikatelia a živnostníci. Úrok sa pohybuje v intervale 3,69-116,90%, RPMN od 3269% vyššie.

Existuje však i niekoľko podmienok, ktoré musí klient splniť pre to, aby pôžičku od CreditOne získal. Musí mať 21 až 60 rokov a trvalý pobyt na území SR, musí vlastniť telefón a osobný účet, naviazaný na rodné číslo. Pôžičku od tohto poskytovateľa nezískate, ak ste mamička na rodičovkej dovolenke, dôchodca s príjmom nižším ako 300 € či ak Váš jediný príjem pochádza z poberania sociálnych dávok.

Provident

ProvidentSpoločnosť Providentpatrí medzi dlhoročných poskytovateľov nebankových pôžičiek na Slovensku. Vďaka nej možno získať pôžičky vo výške od 140 € do 2 300 € s dobou splatnosti 45, 60 alebo 100 týždňov. Splátky pôžičiek sú rozložené do viacerých týždňov tak, aby ich splácanie nepredstavovalo pre klientov akýkoľvek problém. Pôžičku možno vybaviť online na webe spoločnosti alebo telefonicky na čísle 0850 111 104.

Hotovostnú pôžičku možno získať už do 48. hodín od jej požiadania. Ak si zvolíte takúto možnosť, navštívi Vás obchodný zástupca Providentu, posúdi Vašu žiadosť a v prípade ak spĺňate všetky podmienky Vám po podpise zmluvy vyplatí peniaze na ruku. Pôžičku spláca klient v týždenných intervaloch, vždy priamo obchodnému zástupcovi, ktorý navštívi klientovu domácnosť.

V prípade bezhotovostnej pôžičky, pri ktorej sú peniaze prevedené na účet žiadateľa, treba rátať s 13 dennou lehotou na posúdenie a vybavenie žiadosti. Pôžička je splácaná bezhotovostne z účtu klienta v týždenných splátkach.

Medzi pozitíva pôžičiek od spoločnosti Provident patrí to, že pôžičky možno použiť naozaj na čokolvek a to dokonca bez predošlej kontroly registrov. Nepotrebujete dokladovať príjem ani požiadať o služby ručiteľa a vždy viete dopredu, koľko za pôžičku zaplatíte. RPMN sa pohybuje v rozmedzí 30 - 70%. 

Profi Credit

Profi CreditZamestnanecký úver od Profi Credit je určený trom kategóriam obyvateľstva: 

  • zamestnanci so stálym príjmom (aj pre pracujúcich v Maďarsku, Rakúsku, Nemecku či Česku )
  • dôchodcovia s výsluhovým/starobným/invalidným/vdovským/sirotským dôchodkom
  • žena na rodičovskej dovolenke (podmienkou je byť v manželstve)

Hodnota úveru, ktorý vybavíte bez akýchkoľvek poplatkov, sa môže pohybovať od 300 € do 1 500 €. Splátky je možné rozložiť na 12 až 48 mesiacov. Hodnota RPMN je 70%. Klientovi je umožnené vybaviť si naraz až 2 pôžičky, získať môže teda maximálne 3000 €. Pôžička je bezúčelová a je primárne určená na preklenutie nečakaných životných situácií (nákup elektroniky, vyplatenie nedoplatkov a pod.)

Spoločnou podmienkou pre získanie nebankovej pôžičky od Profi Credit je vek od 18 do 65 rokov a pravidelný zdokladovateľný príjem (potvrdenie zamestnávateľa, výmer dôchodku). Okrem toho je nutné spoločnosti predložiť občiansky preukaz, kartičku od bežného účtu, dokumenty, preukazujúce ostatné zdroje príjmu a aspoň jeden z nasledujúcich dokladov: vyúčtovanie za elektrinu, služby, plyn, výpis z BÚ, SIPO. O pôžičku možno požiadať online alebo telefonicky na telefónnom čísle 0800 700 100, následne bude klient kontaktovaný finančným agentom.  

Uver4you

Úver4youUver4you je ďalším riešením pôžičky cez telefón. Či patríte do skupiny zamestnancov, dôchodcov alebo podnikateľov, produkt Úver4you NEHNUTEĽNOSŤ ponúka možnosť získať finačné prostriedky vo výške od 1500 € do 20 000 €. Jednou z hlavných podmienok je však ručenie nehnuteľnosťou (vlastníkom nehnuteľnosti môže byť aj iná osoba).

Nebankovú pôžičku s maximálnou splatnosťou do 60. mesiacov viete získať veľmi jednoducho. Stačí zavolať na telefónne číslo 0918 883 794, vyplniť online žiadosť o pôžičku príp. žiadosť o zavolanie a už čoskoro budete kontaktovaný zamestnancom spoločnosti. Na získanie pôžičky Vám stačí minimum dokladov - občiansky preukaz a list vlastníctva k nehnuteľnosti.

Výhodou produktu je i fakt, že spoločnosť poskytuje pôžičky bez kontroly bankového registra. Navyše klient nemusí dokladovať svoj príjem, teda ani dokladať potvrdenie od zamestnávateľa. Úver4you ponúka individuálny prístup ku klientovi, s možnosťou poradenstva v príprade exekúcií a riešenie neštandardných obchodných prípadov.

Home Credit

Home CreditRýchla pôžička od Home Credit umožňuje klientovi získať finančný obnos v hodnote od 400 € do 5000 €. Doba splácania sa odvíja od výšky úveru, pohybuje sa v rozmedzí od 12. do 84. mesiacov. Pôžička od Home Credit je určená fyzickým osobám vo veku od 18 do 65 so stálym príjmom (príjem zo zamestnania, z podnikania, dôchodok), pôžička sa neposkytuje študentom, ktorých príjem pochádza z brigád, ani mamičkám na rodičovskej dovolenke. Za vybavenie tohto bezúčelového úveru klient neplatí žiaden poplatok, potrebné je však predložiť 2 doklady totožnosti. Ručiteľ nie je potrebný. Hodnota RPMN je 15,91%-26,11%.

Medzi doplnkové služby spoločnosti patrí poistenie výdavkov k pôžičke, ktoré príde vhod v prípade straty zamestnania či ukončenia podnikania, dlhodobej práceneschopnosti, rovnako však i v prípade trvalej invalidity alebo smrti.

Existuje však i možnosť zmeny výšky a počtu splátok. Dôležité je uhradiť včas 4 mesačné splátky a splniť niekoľko podmienok. Táto služba je dostupná iba klientom, ktorý si v zmluve dohodli takúto možnosť vopred, na telefónnom čísle 0850 11 11 18. 

Treťou službou je možnosť odloženia splátky. V prípade, ak má klient v zmluve o pôžičke dohodnutú aj takúto službu, je nutné aby splnil niekoľko podmienok a po riadnom splatení 12. mesačných splátok mu vzniká nárok na odloženie jednej splátky. Svoj nárok smie uplatniť po zaplatení 6. mesačnej splátky v danom období.