...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Porovnanie úverov cez SMS

Čoraz populárnejšie pôžičky formou SMS správy sú jednoduchým spôsobom, ako získať nižšiu pôžičku bez zbytočnej byrokracie. Aj keď sa stále jedná o spotrebiteľský úver od nebankových spoločností, prekvapuje svojou efektívnosťou. Pretože naozaj, od kvalitných poskytovateľov môžete mať peniaze ešte v ten istý deň a SMS pôžičky sú tak veľmi rýchle, skoro najrýchlejšie spomedzi úverov.

V prípade nebankových spoločností je vybavenie možné aj za pár minút. peniaze z tejto pôžičky sa obvykle vyplácajú bezhotovostnou formou priamo na účet klienta. Na získanie nie je treba splniť príliš náročné podmienky, väčšinou sa nič nedokladuje, lebo ide o úver bezúčelový a bez dokladovania príjmu, treba ale počítať s tým, že poskytovateľ si klienta overí napríklad v rozličných registroch. Dobou splatnosti je pôžička cez SMS extrémne krátkodobá, do 30 dní.

Chcete získať výhodnú SMS pôžičku ešte dnes?

  • jednoduchá nezáväzná žiadosť
  • dostupná pre každého
  • bez nutnosti ručiteľa
  • bezpečné a diskrétne vybavenie
Časovo obmedzená ponuka až do 350 € Vyplniť žiadosť 35 klientov už dnes požiadalo

Princíp úveru cez SMS

Princíp, na ktorom sú založené mobilné pôžičky, je totiž veľmi jednoduchý. Zašlete správu v tvare, ktorý určí poskytovateľ a obratom do niekoľkých minút máte svoje peniaze na účte

Takto to funguje pri overených klientov a celkom isto sa jedná o najrýchlejší spôsob, ako v núdzi získať peniaze. Ani vaši priatelia nie sú stále pri telefóne, nemajú vždy pri sebe takú hotovosť a nevedia vám pomôcť za každej situácie.

Overení poskytovatelia pôžičiek

Credit One

Credit OneOverený a spoľahlivý poskytovateľ ako creditONE ich v tomto prípade dokáže plne zastúpiť. A k službám ponúka aj vynikajúci komfort. 

Ak patríte medzi nových klientov Credit ONE, môžete požiadať o pôžičku od 25€ do 100€. V prípade, že ste už v minulosti úspešne splatili 2 nebankové pôžičky tohto poskytovateľa, môžete si zažiadať o 25€ až 350€. Dobu splatnosti si klient zvolí sám, pohybuje sa od 1 do 30 dní. V prípade potreby môže klient požiadať o predĺženie doby splácania, ide však o službu, poskytovanú za nemalý poplatok. Pôžičku je nutné vyplatiť naraz, nie v niekoľkých splátkach ako to býva u ostatných poskytovateľov.

Vybaviť si krátkodobú pôžičku možno rýchlo a jednoducho - online žiadosťou alebo cez SMS. Nie je navyše potrebné preukazovať výšku príjmov, netreba mať ručiteľa či akékoľvek iné záruky a na vybavenie pôžičky nepotrebujete potvrdenia od zamestnávateľa či akékoľvek doklady. Túto nebankovú pôžičku môžu získať nielen zamestnaní ľudia, ale i podnikatelia a živnostníci. Úrok sa pohybuje v intervale 3,69-116,90%.

Existuje však i niekoľko podmienok, ktoré musí klient splniť pre to, aby pôžičku od CreditOne získal. Musí mať 21 až 60 rokov a trvalý pobyt na území SR, musí vlastniť telefón a osobný účet, naviazaný na rodné číslo. Pôžičku od tohto poskytovateľa nezískate, ak ste mamička na rodičovkej dovolenke, dôchodca s príjmom nižším ako 300 € či ak Váš jediný príjem pochádza z poberania sociálnych dávok.

Ferratum Bank  Požiadať

Ferratum Bank Ferratum Bank poskytuje taktiež pôžičky cez SMS. SMS pôžička je obľúbená najmä pre bleskové vybavenie. Finančné prostriedky prídu na účet už do 24 hodín od podania žiadosti. Ďalšie výrazné plus je jednoduché požiadanie o pôžičku. To sa uskutoční jedinou SMS-kou. Zadávajte údaje oddelené medzerami v tomto poradí: celé meno, rodné číslo a číslo občianskeho preukazu, číslo účtu a kód banky, celá adresa, približný mesačný príjem, doba splatnosti. 

Ferratum poskytuje pôžičky vo výške od 25 € do 350 €. Doba splatnosti sa pohybuje od 15 do 30 dní. Výhodou Ferratum Bank je rýchle vybavenie a možnosť splatiť pôžičku skôr.

Porovnanie poskytovateľov SMS pôžičiek

Poskytovateľ Pôžička od do Úrok Splatnosť od Splatnosť do Splátka  
Ferratum Bank od 25 €
do 350 €
- 15 mesiacov 30 mesiacov (denne)
od 6,25 €
Požiadať
Credit One od 1 €
do 180 €
- 1 deň 30 dní (denne)
od 2,67 €
Požiadať

Odporúčame bezpečnú overenú a obľúbenú SMS pôžičku od FerratumBank:

Získať pôžičku

Mohlo by vás zaujímať

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii SMS pôžičky

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie SMS pôžičky na 123pozicky.sk.

Objem žiadaných bankových pôžičiek v kategórii SMS pôžičky

Tento mesačný graf predstavuje objemy financií, o ktoré žiadajú používatelia webu 123pozicky.sk v kategórii SMS pôžičky.

Publikované 12.12.2013