Všetko o pôžičkách, úveroch a hypotékach - akú pôžičku, inzercia pôžičiek

Požičiame každému s OP, bez registrov s dokladovaním prímov.

+ Pridať sem inzerát

Refinancovanie úverov

 - ilustrácia.

Dobry den!
Potrebovala by som úver z dovodu refinancovanie úverov. Som v registri, mesacné splátky uz nevládzem, potrebovala by som jeden vacsí úver, aby som mesacne platila menej, a iba jednu splátku. Musím kupit na zimu aj novy plynovy kotol, nehovoriac o tom, ako ma podviedli, a este aj za plyn dlhujem. Pracujem v státnom sektore, na dobu neurcitú uz viac, ako 10 rokov. Mám aj zivnost, ale minuly rok som zarábala málo mimo zamestnania. Rucit neviem s nicím, lebo rodinny dom, v ktorom byvam, je uz zatazeny na meno mojho syna. Teraz na úcet dostanem okolo 200 Eur, z dalsej casti mojej vyplaty platím pozicky. S takouto vyplatou darmo podám ziadost aj nebankovym sektorom. Som rozvedená, ale stále pracujem aj mimo zamestnania, a som cestná. Som ochotná dat aj odmenu za pomoc. Byvam v okrese DS. Dakujem.

inzerát pridal: Katarina
dátum: 16. júl 2013 (16.07.2013)
tento inzerát nie je aktuálny (je starší ako 2 mesiace)

Ďalšie inzeráty na trhu pôžičiek

Táto stránka odpovedá na tieto otázky: pomoc o refinancovanie úverov,

Použitím inzercie - trhu pôžičiek súhlasíte s podmienkami portálu.
Web 123 Pôžičky je pôžičkové centrum na slovenskom internete. Ponúka veľké množstvo informácií o takmer každej pôžičke, úvere, hypotéke a splátkovom predaji. Porál ponúka služby ako trh pôžičiek, katalóg poskytovateľov pôžičiek, hypotekárnu kalkulačku a aktuálny kurzový lístok.

Zásady ochrany osobných údajov | webmaster webu
Zdroje RSS: všetky pôžičky | inzercia | poskytovatelia pôžičiek | novinky

Partneri webu: CMSimple.sk

Na tejto stránke sa nachádzjú ochranné známky spoločností (logá), použité sú vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorom, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.