...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Porovnanie úverov online

Pôžičky online alebo online úvery sú šikovným spôsobom, ako na svoje produkty lákajú nebankové spoločnosti alebo súkromníci. Samozrejme, všetko má svoju cenu a v tomto prípade je to pohodlie domova a málo starostí s vybavovaním. Za to si, ale, nebankovky, dajú zaplatiť a preto sú takéto online pôžičky cez internet drahšie, no pre niekoho práve týmto výhodné. Samozrejmosťou je potvrdenie do pár hodín a finančný agent, ktorý príde k vám domov a vybaví zvyšok formalít, častokrát aj rovno prinesie peniaze. Pôžičky sú bezúčelové. Samozrejmosťou je informovať sa o všetkých ďalších poplatkoch a sankciách, častokrát si spoločnosti dajú pekne priplatiť agenta, ktorý od vás splátky môže chodiť vyzdvihovať.

Chcete získať pôžičku online so schválením až 93% ešte dnes?

 • jednoduchá nezáväzná žiadosť
 • dostupná pre každého
 • bez nutnosti ručiteľa
 • bezpečné a diskrétne vybavenie
Časovo obmedzená ponuka až do 25 000 € Vyplniť žiadosť 12 klientov už dnes požiadalo

Nielen nebankové spoločnosti, ale aj banky ponúkajú online pôžičky. Ak je vám banka ochotná požičať peniaze, mali by ste v prvom rade využiť túto možnosť, pretože online pôžička v banke býva podstatne lacnejšia ako u nebankovky. Vyžaduje sa od vás väčšinou doklad o výške príjmu, ak si chcete požičať väčšiu sumu peňazí, aj ručenie majetkom alebo ručiteľom.

Pôžičky on line (niekedy hľadané aj ako pozicki online) naberajú čoraz viac na popularite a to hlavne rozširovaním internetu. Nielen nebankové spoločnosti, ale aj banky presadzujú túto formu poskytovania úverov, keďže internet pôžička je dosiahnuteľná odkiaľkoľvek. Internet je jedným z najrýchlejších odbytových kanálov a preto sú aj úvery online najrýchlejšou formou pôžičiek.

Rýchle pôžičky cez internet a online

Medzi základné podmienky patrí plnoprávnosť (teda vek 18+) a trvalý pobyt v SR.

Home Credit Požiadať

Home CreditRýchla pôžička cez internet od Home Credit umožňuje klientovi získať finančný obnos v hodnote od 400€ do 5000€. Doba splácania sa odvíja od výšky úveru, pohybuje sa v rozmedzí od 12. do 84. mesiacov. Pôžička od Home Credit je určená fyzickým osobám vo veku od 18 do 65 so stálym príjmom (príjem zo zamestnania, z podnikania, dôchodok), pôžička sa neposkytuje študentom, ktorých príjem pochádza z brigád, ani mamičkám na rodičovskej dovolenke. Za vybavenie tohto bezúčelového úveru klient neplatí žiaden poplatok, potrebné je však predložiť 2 doklady totožnosti. Ručiteľ nie je potrebný.

Medzi doplnkové služby spoločnosti patrí poistenie výdavkov k pôžičke, ktoré príde vhod v prípade straty zamestnania či ukončenia podnikania, dlhodobej práceneschopnosti, rovnako však i v prípade trvalej invalidity alebo smrti.

Existuje však i možnosť zmeny výšky a počtu splátok. Dôležité je uhradiť včas 4 mesačné splátky a splniť niekoľko podmienok. Táto služba je dostupná iba klientom, ktorý si v zmluve dohodli takúto možnosť vopred, na telefónnom čísle 0850 11 11 18. 

Treťou službou je možnosť odloženia splátky. V prípade, ak má klient v zmluve o pôžičke dohodnutú aj takúto službu, je nutné aby splnil niekoľko podmienok a po riadnom splatení 12. mesačných splátok mu vzniká nárok na odloženie jednej splátky. Svoj nárok smie uplatniť po zaplatení 6. mesačnej splátky v danom období.

Provident Požiadať

ProvidentSpoločnosť Provident patrí medzi dlhoročných poskytovateľov nebankových pôžičiek na Slovensku. Vďaka nej možno získať pôžičky vo výške od 140€ do 2 300€ s dobou splatnosti 45, 60 alebo 100 týždňov. Splátky pôžičiek sú rozložené do viacerých týždňov tak, aby ich splácanie nepredstavovalo pre klientov akýkoľvek problém. Pôžičku možno vybaviť online na webe spoločnosti alebo telefonicky na čísle 0850 111 104.

Hotovostnú pôžičku možno získať už do 48. hodín od jej požiadania. Ak si zvolíte takúto možnosť, navštívi Vás obchodný zástupca Providentu, posúdi Vašu žiadosť a v prípade ak spĺňate všetky podmienky Vám po podpise zmluvy vyplatí peniaze na ruku. Pôžičku spláca klient v týždenných intervaloch, vždy priamo obchodnému zástupcovi, ktorý navštívi klientovu domácnosť.

V prípade bezhotovostnej pôžičky, pri ktorej sú peniaze prevedené na účet žiadateľa, treba rátať s 13 dennou lehotou na posúdenie a vybavenie žiadosti. Pôžička je splácaná bezhotovostne z účtu klienta v týždenných splátkach.

Medzi pozitíva pôžičiek od spoločnosti Provident patrí to, že pôžičky možno použiť naozaj na čokolvek a to dokonca bez predošlej kontroly registrov. Nepotrebujete dokladovať príjem ani požiadať o služby ručiteľa a vždy viete dopredu, koľko za pôžičku zaplatíte.

Naše odporúčanie

Najpodstatnejším kritériom pri výbere pôžičky je jej celková výška. Celková splatná čiastka musí byť súčasťou zmluvy. Online úver je tiež obvykle lepšie a výhodnejšie vybaviť od známejších spoločností.

Ako sekundárne kritéria sa ponúkajú :

 • úroková sadzba
 • dĺžku splácania
 • výška splátky
 • výška poplatkov, ktoré si spoločnosť účtuje za mimoriadne splátky, resp. predčasné splatenie úveru
 • dodatočné poplatky, ktoré vyplývajú z úverovej zmluvy

K dodatočným poplatkom patria:

 • poplatky vzťahujúce sa k posúdeniu žiadosti o úver
 • administratívne poplatky, resp. poplatky za uzatvorenie úverovej zmluvy
 • poplatky za správu a vedenie úverového účtu
 • poplatky za prevody peňažných prostriedkov
 • prvá navýšená splátka
 • poistenie schopnosti splácať

Poskytovatelia pôžičiek online

Poskytovateľ Splatnosť od do Úrok Pôžička od do Splátka  
TopPôžička od 12 mesiacov do 48 mesiacov - od 100 €
do 5 000 €
(mesačne)
od 6,00 €
Požiadať
MaxiPôžička od 12 mesiacov do 48 mesiacov - od 250 €
do 5 000 €
- Požiadať
Provident od 45 týždňov do 100 týždňov - od 140 €
do 2 300 €
(týždenne)
od 15,60 €
Požiadať
Home Credit od 12 mesiacov do 84 mesiacov 9.90 % od 400 €
do 6 000 €
(mesačne)
od 13,49 €
Požiadať
Ferratum Bank od 15 mesiacov do 30 mesiacov - od 25 €
do 350 €
(denne)
od 6,25 €
Požiadať
Cetelem od 6 mesiacov do 120 mesiacov 6.39 % od 2 000 €
do 25 000 €
(mesačne)
od 39,76 €
Požiadať
Credit One od 1 deň do 30 dní - od 1 €
do 180 €
(denne)
od 2,67 €
Požiadať
Zuno od 6 mesiacov do 72 mesiacov 6.90 % od 300 €
do 20 000 €
- Požiadať
Profi Credit od 12 mesiacov do 48 mesiacov 70.00 % od 300 €
do 3 000 €
(mesačne)
od 15,41 €
Požiadať
Úver4you do 96 mesiacov - od 2 000 €
do 40 000 €
(mesačne)
od 39,00 €
Požiadať
Pôžičkomat od 5 dní do 31 dní - od 25 €
do 200 €
(denne)
od 2,67 €
Požiadať

TIP: Už dnes môžete požiadať o najschvaľovanejšiu pôžičku online:

Získať pôžičku
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur! Pridané 10.08.2015 Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur!

Kto sa dostal do finančnej tiesni alebo má nečakané výdavky a potrebuje rýchlo menšiu sumu peňazí, pre toho sú nebankové SMS alebo online pôžičky na niekoľko stoviek Eur ideálnym riešením a …

Porovnali sme najlepšie rýchle pôžičky pred výplatou. Ako ich získať výhodne? Pridané 27.09.2015 Porovnali sme najlepšie rýchle pôžičky pred výplatou. Ako ich získať výhodne?

Potrebujete si požičať menšiu sumu peňazí, napríklad na nečakané výdaje, účty, prípadne si chcete kúpiť niečo, čo je v časovo ohraničenej zľave a nemáte aktuálne dostatočnú hotovosť? Nevadí,…

Ste žena na materskej dovolenke a hľadáte pôžičky? Takéto sú možnosti Pridané 10.10.2015 Ste žena na materskej dovolenke a hľadáte pôžičky? Takéto sú možnosti

Pre ženy a mamičky na materskej dovolenke je toto obdobie síce časom radosti z príchodu nového potomka, no zároveň časom, kedy peniaze chýbajú najviac. Aké sú možnosti, ak si ich potrebuje ž…

Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank? Pridané 02.11.2015 Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank?

Pôžičky pred výplatou sú úvery, ktoré sa poskytujú na preklenutie krátkodobého nedostatku finančných prostriedkov alebo v prípade, ak má človek nečakané výdaje a nemá dostatočnú hotovosť na …

XS Pôžička - nová rýchla pôžička do 500 € Pridané 21.11.2015 XS Pôžička - nová rýchla pôžička do 500 €

Mini pôžičky sú u nás pomerne obľúbené pre svoju rýchlu dostupnosť a jednoduché vybavenie. Na trh prichádza nový produkt zvaný XS pôžička, ktorý je kompromisom medzi krátkodobými a splátkový…

Tesco pôžička - online úver bez poplatku Pridané 10.12.2015 Tesco pôžička - online úver bez poplatku

Tesco pôžička je finančný produkt, ktorý poskytujú Tesco Finančné služby a ide v podstate o nebankový spotrebný úver od Home Credit. Pôžička z Tesca sa dá vybaviť tak osobne, ako aj cez tele…

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Pôžičky online

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Pôžičky online na 123pozicky.sk.

Objem žiadaných bankových pôžičiek v kategórii Pôžičky online

Tento mesačný graf predstavuje objemy financií, o ktoré žiadajú používatelia webu 123pozicky.sk v kategórii Pôžičky online

Pridané 18.08.2013