...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Profi Credit pôžičky - recenzia

Profi Credit Profi Credit je súčasťou väčšieho komplexu Profi Real Group, ktorý okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších troch krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku a v Bulharsku.Profi Credit je dynamická spoločnosť so stabilným a výkonným tímom.

Výška pôžičky 300 - 6000 €
Mesačné splátky od od €
Dĺžka splácania 12 - 60 mesiacov
Úrok %
Dostupná pre nezamestnaných nie
Dostupná bez doklad. príjmu nie
Dostupná pre ženy na materskej Ano
Bez kontroly registra Ano
Vyplniť žiadosť Požiadať

Pôžička Profi Credit

Profi Credit poskytuje úver od 300€ do 1500 € zamestnaným, ženám na materskej, opatrovateľkám či osobám na dôchodku bez dokladovania účelu. Pôžička sa neposkytuje študentom. Výhodou je možnosť získania dvoch pôžičiek v prípade potreby vyššej sumy a tiež poskytnutie úveru aj pre začínajúcich podnikateľov. Pri začínajúcich podnikateľoch pri úvere nad 6000 € je potrebné ručiť nehnuteľnosťou. Živnostníci musia doložiť daňové priznanie za posledné zúčtovacie obdobie a výpisy z účtu.

Vybavenie pôžičky Profi Credit môže byť aj bez zbytočnej byrokracie. Profi Credit poskytuje pôžičku ako bezúčelový úver, čiže nie je nutné dokladovať na čo bola pôžička použitá. Konzultovať sa dá prostredníctvom online chatu. Vybaviť pôžičku je možné aj cez telefón. Samozrejme sú tu aj klientské pobočky, ktoré sú v Nitre, Banskej Bystrici, Košiciach a Bratislave, ale pôžičku získate samozrejme aj v menších mestách ako napríklad Prievidza.

Zákazníci spoločnosti ProfiCredit majú možnosť využiť automatický revolving, t.j. využitie ďalšej pôžičky počas splácania tej prvej. V prípade stálych klientov je spoločnosť Profi Credit schopná posúdiť aj zlepšenie podmienok splácania pre verných.

Ponuka pôžičiek Profi Credit

Pôžička Doba splatnosti Výška mesačnej splátky Celková zaplatená suma
300 € 18 mesiacov 24,72 € 444,69 €
600 € 36 mesiacov 34,06 € 1 226,16 €
990 € 48 mesiacov 50,85 € 2 440,80 €
1 500 € 48 mesiacov 77,05 € 3 698,40 €

Reklamný spot od Profi Credit

Autor recenzie: Vladimír Rejholec
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo? Pridané 06.09.2015 Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo?

Možno ste postrehli v médiach, že od 1. septembra začali platiť pre nebankové spoločnosti a pôžičky niektoré zmeny, obmedzenia alebo nové pravidlá. Najznámejšou zmenou je nutnosť nebankovky …

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Profi Credit

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Profi Credit na 123pozicky.sk.

Pridané 19.03.2014