...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pohotovosť pôžičky - recenzia

Spoločnosť Pohotovosť s.r.o. už poskytuje pôžičky a krátkodobé úvery už viac ako 10 rokov. Úvery sú poskytované do 4500 € s dobou splatnosťou od 1 mesiaca do 1 roka. Pôžičky sú poskytované ako pre živnostníkov tak aj pre fyzické osoby. Úvery sú poskytované prostredníctvom zmluvnej siete pracovníkov obchodnej služby a siete kontaktných miest, ktoré sa volajú "Pôžičkáreň", na ktoré získate kontakt napríklad na webovej stránke spoločnosti Pohotovosť.

Výška pôžičky 100 € - 4 500 €
Dĺžka splácania 2 - 12 mesiacov
Dostupná pre nezamestnaných nie
Dostupná bez doklad. príjmu nie
Dostupná pre ženy na materskej nie
Bez kontroly registra nie

Pôžičky od Pohotovosť, s.r.o.

Spoločnosť Pohotovosť poskytuje produkt Najrýchlejšia pôžička. Je to rýchla pôžička a Pohotovosť ju ponúka s jednoduchým vybavením. V prípade opakovanej úspešnej žiadosti môže výška úveru dosiahnuť až 4500 €. Výhodou pôžičky je, že nie je potrebný ručiteľ. Splatnosť pôžičky je od 2 do 18 mesiacov.

Ďalším produktom je Živnostnícka pôžička, ktorá je pre živnostníkov daňovo výhodným úverom pri znižovaní daňového základu. Maximálna výška je 4500 € so splatnosťou od 2 do 18 mesiacov.

Narodeninová pôžička je výhodnejšia pre žiadateľov, ktorí si požiadajú o pôžičku 10 dní pred alebo po narodeninách, získajú jeden mesiac zadarmo.

O pôžičku Pohotovka si môžu záujemcovia o úver požiadať vo výške od 100 € do 300 € s rovnakou spatnosťou od 2 do 12 mesiacov.

Produkt Dobrá úspora je určená pre klientov, ktorí využívajú služby spoločnosti pravidelne. Tento product je možné využívať od tretieho úveru a poskytuje zľavy až do 330 € a vybavenie bez zbytočných dokladov.

Podmienky získania pôžičky

  • vek nad 18 rokov
  • trvalý pobyt na území Slovenska
  • pravidelný príjem
  • neplatiči to budú mať ťažšie, pretože spoločnosť ich môže posudzovať prísnejšie
Autor recenzie: Vladimír Rejholec
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur! Pridané 10.08.2015 Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur!

Kto sa dostal do finančnej tiesni alebo má nečakané výdavky a potrebuje rýchlo menšiu sumu peňazí, pre toho sú nebankové SMS alebo online pôžičky na niekoľko stoviek Eur ideálnym riešením a …

Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo? Pridané 06.09.2015 Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo?

Možno ste postrehli v médiach, že od 1. septembra začali platiť pre nebankové spoločnosti a pôžičky niektoré zmeny, obmedzenia alebo nové pravidlá. Najznámejšou zmenou je nutnosť nebankovky …

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Pohotovosť

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Pohotovosť na 123pozicky.sk.

Pridané 06.05.2014