...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pohotovosť pôžičky - recenzia

Spoločnosť Pohotovosť s.r.o. už poskytuje pôžičky a krátkodobé úvery už viac ako 10 rokov. Úvery sú poskytované do 4500 € s dobou splatnosťou od 1 mesiaca do 1 roka. Pôžičky sú poskytované ako pre živnostníkov tak aj pre fyzické osoby. Úvery sú poskytované prostredníctvom zmluvnej siete pracovníkov obchodnej služby a siete kontaktných miest - Pôžičkární.

Výška pôžičky 100 € - 4 500 €
Dĺžka splácania 2 - 12 mesiacov
Dostupná pre nezamestnaných nie
Dostupná bez doklad. príjmu nie
Dostupná pre ženy na materskej nie
Bez kontroly registra nie

Pôžičky od Pohotovosť, s.r.o.

Spoločnosť Pohotovosť poskytuje produkt Najrýchlejšia pôžička. Táto pôžička je rýchla a jednoduchá na vybavenie. V prípade opakovanej úspešnej žiadosti môže výška úveru dosiahnuť až 4500 €. Výhodou pôžičky je, že nie je potrebný ručiteľ. Splatnosť pôžičky je od 2 do 18 mesiacov.

Ďalším produktom je Živnostnícka pôžička, ktorá je pre živnostníkov daňovo výhodným úverom pri znižovaní daňového základu. Maximálna výška je 4500 € so splatnosťou od 2 do 18 mesiacov.

Narodeninová pôžička je výhodnejšia pre žiadateľov, ktorí si požiadajú o pôžičku 10 dní pred alebo po narodeninách, získajú jeden mesiac zadarmo.

O pôžičku Pohotovka si môžu záujemcovia o úver požiadať vo výške od 100 € do 300 € s rovnakou spatnosťou od 2 do 12 mesiacov.

Produkt Dobrá úspora je určená pre klientov, ktorí využívajú služby spoločnosti pravidelne. Tento product je možné využívať od tretieho úveru a poskytuje zľavy až do 330 € a vybavenie bez zbytočných dokladov.

Podmienky získania pôžičky

  • vek nad 18 rokov
  • trvalý pobyt na území Slovenska
  • pravidelný príjem
Autor recenzie: Vladimír Rejholec

Boli tieto informácie pre Vás užitočné?

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Pohotovosť

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Pohotovosť na 123pozicky.sk.