Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Credit One pôžičky - recenzia

Pôžčkomat Credit One je lotyšská spoločnosť dlhoročne pôsobiaca a slovenskom trhu. Poskytuje krátkodobé pôžičky s nízkym úrokom. Noví klienti vyplnia formulár a tým sa registruje. Pre dlhodobejších zákazníkov je možnosť vyššej pôžičky, avšak podmienkou je trvalý pobyt na Slovensku, vyšší príjem alebo dôchodok a existujúci účet.

Výška pôžičky 1 - 180 €
Dĺžka splácania 1 - 30
Dostupná pre nezamestnaných ano
Dostupná bez doklad. príjmu ano
Dostupná pre ženy na materskej ano
Bez kontroly registra nie
Vyplniť žiadosť Požiadať

CreditONE využíva pre svoje online pôžičky overené technologické riešenie. To automaticky koordinuje postupy a prideľuje internetové pôžičky okamžite a presne. Výhodou je teda skrátenie času vybavovania pôžičky a všeto je bez zbytočnej byrokracie. Žiadatelia o pôžičku môžu využiť možnosť žiadosti cez SMS alebo prostrednístvom online žiadosti, či telefonicky na číslo 02/210 25 010.

Aj počas splácania pôžičky môže klient využívať produkty a informačné služby spoločnosti Credit One. Pôžička môže byť poskytnutá aj bez dokladovania príjmu. V prípade záujmu o pôžičku vyššiu ako 120 € je potrebné, aby žiadateľ bol už klientom spoločnosti Credit One.

Spoločnosť Credit One poskytuje aj zákaznícky servis, kompletné vysvetlenie produktov spoločnosti Credit one. Výhodou je možnosť online konzultácie cez skype. Ďalšími pozitívami sú prehľadnosť zmluvy, e-mailové upozornenia platieb a flexibilný dátum splatenia pôžičky.

Pôžička od Credit One

Pôžička Doba splatnosti Výška týždennej splátky
50 € 10 dní 5,50 €
100 € 15 dní 19,63 €
200 € 20 dní 31,00 €
350 € 30 dní 48,26 €
Autor recenzie: Vladimír Rejholec
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur! Pridané 10.08.2015 Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur!

Kto sa dostal do finančnej tiesni alebo má nečakané výdavky a potrebuje rýchlo menšiu sumu peňazí, pre toho sú nebankové SMS alebo online pôžičky na niekoľko stoviek Eur ideálnym riešením a …

Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo? Pridané 06.09.2015 Od septembra sú tu nové pravidlá pre nebankové subjekty. Čo sa zmenilo?

Možno ste postrehli v médiach, že od 1. septembra začali platiť pre nebankové spoločnosti a pôžičky niektoré zmeny, obmedzenia alebo nové pravidlá. Najznámejšou zmenou je nutnosť nebankovky …

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Credit One

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Credit One na 123pozicky.sk.

Pridané 19.03.2014
Inzercia