Všetko o pôžičkách, úveroch a hypotékach - akú pôžičku, inzercia pôžičiek

Požičiame každému s bez ručenia, s nízkymi úrokmi, bez poplatkov!

Nebankové pôžičky Pohotovosť s.r.o.

Pohotovosť - nebankové pôžičky - ilustrácia.

Spoločnosť Pohotovosť, s.r.o. poskytuje na našom trhu krátkodobé úvery do výšky 4500 EUR pri splatnostiach 1 až 12 mesiacov. Zápis v obchodnom registri môžete nájsť tuPohotovosť poskytuje pôžičky  a úvery fyzickým osobám, ale aj živnostníkom po celom Slovensku. Poskytovanie prebieha prostredníctvom pracovníkov spoločnosti a tzv. Pôžičkární. Spoločnosť prideľuje svojim klientom akúsi formu bonity. Prvý úver je do výšky 900 EUR. Pri dobrej spolupráci je klient odmeňovaný zvýhodnenými úvermi tzv. dobrou úsporou. Bonitní klienti sú vopred informovaní o nových možnostiach čerpania pôžičky vo vyšších sumách, prípadných cenových zvýhodneniach.

Pôžičky Pohotovosť

Spoločnosť Pohotovosť ponúka pôžičky v podobe viacerých produktov v rozličnej sume, s rozličným určením, na rozličné obdobie. Tu je zoznam pôžičiek:

Najrýchlejšia pôžička

Najrýchlejšia pôžička Pohotovosť je určená pre ľudí, ktorí potrebujú pôžičku okamžite a najlepšie ihneď. Ak stihnete požiadať do 12:00, tak ju dostanete ešte v ten deň. Ak ste opakovaným žiadateľom, môžete zažiadať sumu až do výšky 4500 EUR. Táto pôžička nevyžaduje ručiteľov a splácať ju môžete mesačne od 2 do 18 mesiacov.

Živnostnícka pôžička

Živnostnícka pôžička Pohotovosť je (ako už z názvu produktu vyplýva) určená pre živnostníkov. Ak ste živnostníkom, môžete čerpať daňovo výhodný úver a znížiť daňový základ. Čerpať môžete ihneď sumu do 900 EUR so schválením do jednej hodiny s vyplatením v ten istý deň. Ak ste opakovaným žiadateľom, môžete zažiadať sumu až do výšky 4500 EUR. Náklady a poplatky spojené so živnostníckou pôžičkou sú daňovo uznateľné. Splácať môžete mesačne od 2 do 18 mesiacov.

Narodeninová pôžička

Ak si zažiadate v čase 10 dní pred resp. do 10 dní po narodeninách, dostanete tzv. Narodeninovú pôžičku Pohotovosť. Výhoda tejto pôžičky spočíva tom, že dostanete jeden mesiac zadarmo. Tak ako pri prechádzajúcich dvoch môžete mať peniaze už v ten istý deň a je bez ručiteľov. Sumy sa tiež pohybujú v rovnakých medziach.

Pohotovka

Pôžička Pohotovka Pohotovosť je vhodná, ak už splácate ďalšiu pôžičku a potrebujete súbežné splácanie. Je možné požiadať o sumy vo výške 100 až 330 EUR. Odporúčame poradenie sa – konzultáciu v niektorej z pobočiek – Pôžičkárni. Splácanie prebieha rovnako ako v predchádzajúcich produktoch – 2 až 12 mesiacov.

Dobrá úspora

Pôžička Dobrá úspora od Pohotovosti je určená vybraným klientom spoločnosti, ktorí využívajú služby pravidelne. Výhodou je, že počnúc tretím úverom má klient pri včasnom splácaní príležitosť čerpať opakovane unikátny produkt Dobrá úspora. Produkt poskytuje zľavy až do 330 eur a vybavenie takmer bez dokladov. Toto platí pre bonitných klientov spoločnosti. Čo sa splácania týka, je rovnaké, tak isto aj sumy.

Pohotovosť neplatiči a dlžníci

Spoločnosť Pohotovosť eviduje zoznam neplatičov – dlžníkov na svojej webovej stránke.

Pohotovosť pôžičky – kontakt

Oblasť podnikania: Financie a finančné sprostredkovanie
Adresa: Pribinova 25
Lokalita: Bratislava
PSČ: 81109
E-mailová adresa: info@pohotovost.sk
Telefónne číslo: 02/209 04 155
Číslo faxu: 02/209 04 209

Pôžička pohotovosť online je vybaviteľná prostredníctvom web stránky spoločnosti tu.

Zhrnutie na záver: Pohotovosť s.r.o. ponúka krátkodobé nebankové úvery fyzickým aj právnickým osobám.

Poskytovatelia pôžičiek

Použitím inzercie - trhu pôžičiek súhlasíte s podmienkami portálu.
Web 123 Pôžičky je pôžičkové centrum na slovenskom internete. Ponúka veľké množstvo informácií o takmer každej pôžičke, úvere, hypotéke a splátkovom predaji. Porál ponúka služby ako trh pôžičiek, katalóg poskytovateľov pôžičiek, hypotekárnu kalkulačku a aktuálny kurzový lístok.

Zásady ochrany osobných údajov | webmaster webu
Zdroje RSS: všetky pôžičky | inzercia | poskytovatelia pôžičiek | novinky

Partneri webu: CMSimple.sk

Na tejto stránke sa nachádzjú ochranné známky spoločností (logá), použité sú vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorom, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.