Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pôžička na kúpu nábytku

Zariaďovanie domácnosti je nákladnou záležitosťou, často nie je možné zakúpiť tovar za celú sumu. Jednotlivé obchodné siete predávajúce nábytok a zariadenie do domácnosti uzavreli zmluvy so splátkovými spoločnosťami, ktoré umožňujú klientom získať vytúžený tovar jednoduchšie a kedykoľvek formou splátok.

Ponuka splátkových spoločností

Nákup nábytku na splátky je možný cez spoločnosť Quatro s výberom výšky akontácie od 10 % do  50 % a maximálnou dobou splácania až 36 mesiacov. V prípade držiteľa striebornej Quatro karty je možný nákup úplne bez peňazí a teda s 0% akontáciou. Nábytok na splátky Quatro ponúka aj nákup na desatiny.

Nábytok na splátky cez Cetelem poskytuje možnosť splácania na desatiny alebo úver do 17 000 €. Zmluvy so splátkovými spoločnosťami majú aj menšie predajne nábytku. Stačí len vybrať želaný tovar a dohodnúť sa na najviac vyhovujúcom spôsobe splácania nábytku. 

TIP: Výhodná pôžička na nábytok, rýchle a jednoduché vybavenie

Získať pôžičku

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 15.04.2014
Inzercia