Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Pôžička na motorku

Motocykle nie sú len pre vášnivých milovníkov rýchlej jazdy, na trhu sú dostupné aj menšie motorky, ktoré šetria palivom najmä v mestách. Motorky na splátky je možné vybaviť v akomkoľvek bazáre alebo kamennej značkovej predajni.

Ponuka splátkových spoločností

Quatro ponúka možnosť financovania na splátky, v prípade do 1000 € stačia dva doklady totožnosti. Cetelem ponúka možnosť financovania zakúpenia novej alebo ojazdenej motorky do sumy 17 000 €. Štvorkolky na splátky sú tiež v ponukách bazárov, každý predajca však určuje podmienky k získaniu splátkového kalendára. Skútre na splátky sú však cenovo dostupnejšie, a teda v mnohých prípadoch stačia dva doklady totožnosti na vybavenie zmluvy so splátkovou spoločnosťou, napríklad Quatro. Skúter na splátky je možné kúpiť podobne ako štvorkolky a je to podobná pôžička ako úver na motorku.

TIP: Výhodná pôžička na motorku, štvrkolku, skúter, rýchle a jednoduché vybavenie

Získať pôžičku

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 15.04.2014
Inzercia