Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Pôžička na elektróny

Disky a pneumatiky sa dajú zakúpiť nielen za celú sumu ale aj na splátky. Viaceré predajné miesta majú zazmluvnené splátkové spoločnosti.

Ponuka splátkových spoločností

Elektróny na splátky ponúkajú spoločnosti ako Home Credit, Cetelem alebo Quatro.

V prípade Cetelemu je možné použiť super klasický úver s možnosťou výberu doby splácania a akontácie alebo 1% mesačne navýšenie po dobu splácania od 5 do 15 mesiacov. Prvá splátka je vo výške  10%. V prípade, ak je úver do výšky 3400 € stačí podpísaná zmluva, občiansky preukaz a čestné vyhlásenie. Žiadosť o pôžičku od Cetelem si môžete vyplniť tu.

Disky na splátky môžete kúpiť aj cez Home Credit. V prípade nákupu elektrónov na splátky požaduje nad 1000 € aj doklad o príjme, v prípade, že suma nepresiahne 1000 €, stačí občiansky preukaz a iný doklad totožnosti. Štandardná výška úveru je od 100 € do 1500 €. Spotrebiteľský úver Home Credit má zas výhodu výberu splácania od 6 do 48 mesiacov a termínu úhrad. Zažiadať o pôžičku od Home Creditu môžete tu.

TIP: Výhodná pôžička na elektróny, rýchle a jednoduché vybavenie

Získať pôžičku

Ukázať objemy pôžičiek

Pridané 15.04.2014
Inzercia