...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Prosím o finančnu pomoc

Prosím o finančnu pomoc

Žiadosť o pôžičku 1 € pridaná 17.9.2019

Milí priatelia !

Prosím , pozorne si prečítajte tieto riadky. Je to situácia a obdobie dlhých 3 nekonečných mesiacov sklamania,oklamania, podvodu a zavádzania. Jedná sa o pani M.S. ,ktorá je podnikateľka s vystupovaním, inteligenciou, hlavou a srdcom ochotná pomôcť každému rodinám i jednotlivcom. Jej srdce je veľké a úprimné, vždy otvorené riešiť nielen psychickú podporu pre človeka , ale i veľakrát aj finančnú podporu. Je riaditeľkou opatrovateľskej agentúry, zamestnáva niekoľko opatrovateliek, s rodinami je úzko spätá a nápomocná. Dlhé roky si zakladala na medziľudských vzťahoch, asby si s každým rozumela a aby boli všetci spokojní. A dnes sa práve ona ocitla na dne. Na dne so silami..
Vzhľadom nato, že rodiny, ktorým poskytuje opatrovanie, a s každou rodinou ( sú desiatky ) má krásny vzťah, sa rozhodla, že postaví Domček pre Seniorov . Pripravila všetky potrebné povolenia a projekt.
Oslovila pána M.M., ktorý je úverový maklér. Prisľúbil jej pomoc z niekoľkých zdrojov.
Spočiatku to vyzeralo nádejne, pokým si nevypýtal väčšiu sumu peňazí vopred ( 5 % ).
Vždy bola pani S. opatrná, nikdy predtým sa v takejto situácii neocitla. Dôverovala mu naplno, pretože je špičkový psychológ. Dni, týždne i mesiace plynuli a pani S. zaspávala a vstávala s nádejou, že už finančná pomoc na zrealizovanie Domčeka nastane. Pani S. bola psychicky nútená vyhovieť už aj poslednej finančnej podmienke pánovi M.
Vysvetľoval také opodstanenia a dôvody.... No neskutočný psychológ.
Nanešťastie jej vlastné úspory už všetky využila, a tak poprosila svojho Ex- manžela ( s ktorým mala naďalej pekný vzťah ) ,aby jej požičal financie. Súhlasil.
Avšak po veľmi krátkom čase, jej Ex - manžel umrel. Bola to ťažká psychická rana.
Po pohrebe začala jeho rodina ( sestra ) pýtať späť požičané peniaze od pani S, ktorá ich zaplatila pánovi M.
Tie peniaze majú byť použité na skrášlenie jeho pomníka a ostatné náklady. Pani S. ho pekne prosila, vyvolávala, vypisovala , naďalej len sľubuje. Už ho neprosí o pomoc s investovaním na zrealizovanie Domčeka pre Seniorov, ale o vrátenie peňazí... všetkých peňazí, ktoré mu dala, najmä preto, aby mohla tú časť vrátiť Ex - manželovej pozostalej rodine .
Na osobných stretnutiach s pánom M. sa dočkala priamemu výsmechu , keď ho prosila po dobrom, neskôr aj s pohrozením, proste totálna ignorácia a opovrhovanie.
Možno sa pán M. nebojí, na toto je polícia slabá, ale veríme ,že na Nebi je ten najväčší Sudca. Márne očakávania, sklamania, plač, beznádej, atakovanie Ex - manželovej rodiny, odmietanie, prosenie.... trvá už viac ako 3 mesiace.
Nevieme či pán M. srdce má, alebo nemá. Prosím Vás, pomôžte tejto žene. Viem, že v dnešnej dobe je veľa ľudí, ktorí narazia na podvodníkov, stratia peniaze, majetky a prídu o svoje úspory.
Kto už nemá úctu voči mŕtvemu a robí si naďalej posmešky , nie je predsa ani človekom.
Veríme, že sa predsa len dobrí ľudia nájdu a pomôžu jej z tejto trpkej situácie nájsť riešenie.
Prosíme Vás o pomoc.
Všetky dôkazy, ktoré potrebujete vidieť aj vedieť Vám predloží aj na osobnom stretnutí.
Tel:č. : 0910669802
Všetko, čo v živote máme, dáme a pomôžeme, sa určite raz vráti. Veď Pán Boh všetko vie a vidí.

Kontaktné údaje

Meno: M
Mesto: Spišská Nová Ves
Kraj: Košický kraj

Ďalšie údaje o žiadateľovi sa zobrazia po prihlásení.


Ďalšie dopyty:
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Prognóza trhu úverov na Slovensku Pridané: 08.03.2016 Prognóza trhu úverov na Slovensku

Príjmy domácností sa zlepšujú. Celkový objem vyplatených miezd v ekonomike rastie viac ako 4%-ným tempom. Reálne sa kúpyschopnosť obyvateľov zlepšuje aj vďaka poklesu cien, najmä cien energi…

Aký spotrebný úver ponúka Prima Banka - čo by ste mali vedieť Pridané: 16.12.2015 Aký spotrebný úver ponúka Prima Banka - čo by ste mali vedieť

Ak máte záujem o spotrebný úver, Prima Banka má v ponuke v podstate dva spotrebné úvery. Prvým je bezúčelová spotrebná pôžička na čokoľvek, druhým spotrebná pôžička na refinancovanie úveru. …

Tesco pôžička - online úver bez poplatku Pridané: 10.12.2015 Tesco pôžička - online úver bez poplatku

Tesco pôžička je finančný produkt, ktorý poskytujú Tesco Finančné služby a ide v podstate o nebankový spotrebný úver od Home Credit. Pôžička z Tesca sa dá vybaviť tak osobne, ako aj cez tele…

Vypočítajte si spotrebný úver - všetky kalkulačky na jednom mieste Pridané: 04.12.2015 Vypočítajte si spotrebný úver - všetky kalkulačky na jednom mieste

Spotrebné úvery ponúkajú riešenie či už na bývanie, na auto a jeho kúpu, alebo prakticky na čokoľvek iné. V našom dnešnom článku sme si dali za cieľ nájsť kalkulačku pre každý jeden z nich.

Vyberáme spotrebný úver v SLSP - čo by ste mali vedieť Pridané: 27.11.2015 Vyberáme spotrebný úver v SLSP - čo by ste mali vedieť

Spotrebné úvery patria medzi najviac populárne bankové pôžičky u nás. SLSP má v ponuke spotrebný úver na čokoľvek pre každého, ale k dispozícii sú aj študentské pôžičky pre vysokoškolákov.

Inzercia