Všetko o pôžičkách, úveroch a hypotékach - akú pôžičku, inzercia pôžičiek

Požičiame každému s bez ručenia, s nízkymi úrokmi, bez poplatkov!

Pôžičky bez ručenia

 - ilustrácia.

Ak nie ste vlastníkom nehnuteľnosti a potrebujete nutne finančné prostriedky, môžete využiť rôzne druhy pôžičiek. Keďže neručíte, takéto pôžičky sa poskytujú v nižších sumách. V bankách musíte spravidla splniť viac kritérií, no získate nižšie úrokové sadzby ako v nebankových spoločnostiach. Kritériom v bankách je aj čistý bankový register,  čo môže byť u niektorých klientov problém, v takomto prípade iná možnosť ako nebanková spoločnosť neostáva.

Pôžičky bez ručenia je možné dostať v nižších sumách, pri väčšej sume pravdepodobne neuspejete (alebo s nehorázne vysokým úrokom). Banky ponúkajú rôzne podoby úverov na čokoľvek bez založenia nehnuteľnosti, no bude musieť zdokladovať dostatočný príjem, ktorý bude zárukou pre banku, že úver splatíte. V nebankových spoločnostiach je celý proces vybavenia pôžičky jednoduchší, môžete si o ňu zažiadať aj prostredníctvom internetu. Dôležité je informovať sa o všetkých ďalších poplatkoch a sankciách napríklad z omeškania splátok.

Pôžička bez založenia nehnuteľnosti

Na založenie nehnuteľnosti pri žiadosti o pôžičku je potrebné si dávať veľký pozor. Najmä ak sa jedná o nebankové spoločnosti. Pri bankách máte veľmi dobrú záruku seriózneho jednania. Takisto pri komunikácii s veľkými a známymi nebankovými spoločnosťami. O čosi horšia situácia je s tými menej známymi. Najhoršie je to potom pri súkromných poskytovateľoch pôžičiek. Tu je potrebné byť opatrní a dávať si pozor. Zbierajte informácie, kde sa len dá.

Pôžička bez založenie auta, domu či bytu nikdy nebude vysoká. Spotrebné úvery sa však poskytujú aj bez ručenia. Stačí doložiť potvrdenie o príjme a pôžička je vaša. Samozrejme musíte mať čistú úverovú minulosť. Ak ste zapísaní v bankovom či nebankovom registri, na vyšší spotrebný úver môžete zabudnúť.

Výška pôžička bez založenie nehnuteľnosti sa líši od poskytovateľa k poskytovateľovi, od banky k banke, od nebankovky k nebankovke.

Hľadá sa aj niekoľko gramaticky nesprávnych obmien: pozicky bez rucenia, bez zalozenia nehnutelnosti, pozicky bez registra a rucenia, ale pri vyhľadávaní nie je gramatika podstatná.

Poskytovatelia pôžičiek

Použitím inzercie - trhu pôžičiek súhlasíte s podmienkami portálu.
Web 123 Pôžičky je pôžičkové centrum na slovenskom internete. Ponúka veľké množstvo informácií o takmer každej pôžičke, úvere, hypotéke a splátkovom predaji. Porál ponúka služby ako trh pôžičiek, katalóg poskytovateľov pôžičiek, hypotekárnu kalkulačku a aktuálny kurzový lístok.

Zásady ochrany osobných údajov | webmaster webu
Zdroje RSS: všetky pôžičky | inzercia | poskytovatelia pôžičiek | novinky

Partneri webu: CMSimple.sk

Na tejto stránke sa nachádzjú ochranné známky spoločností (logá), použité sú vo výlučne informačnom kontexte. Na stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. Niektoré finančné a percentuálne hodnoty môžu byť neaktuálne, prosím overte si ich na oficiálnych stránkach poskytovateľov. Inzeráty pôžičiek prechádzajú kontrolou administrátorom, schválenie negarantujeme. Vymedzujeme si právo upraviť inzerát v prípade chybného znenia.