Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Porovnanie úverov bez poplatku

V ponuke pôžičiek a úverov je možné nájsť aj bez poplatkov alebo bez skrytých poplatkov. Mnohé bankové a nebankové spoločnosti majú v ponuke dôveryhodný produkt, ktorý je transparentný aj pre žiadateľa o úver. 

Pre posudzovanie rôznych typov pôžičiek sa zaviedlo povinné zverejňovanie ročnej percentuálnej miery nákladov. Pri tomto údaji sa nejedná o ročný alebo mesačný úrok, ale o prepočítanie komplexných nákladov v rozpočítaní na celú splatnosť v zmysle zákona o spotrebiteľských úveroch a o iných úveroch a pôžičkách pre spotrebiteľov číslo 129/2010 Z.z.  Ročná percentuálna miera nákladov predstavuje celkové náklady úveru pre klienta, ktoré obsahujú prvok úrokovej sadzby a prvok ostatných súvisiacich nákladov. Práve preto je veľmi dôležité aj porovnanie poplatkov v bankách, ktoré tiež patria do nákladov na úver.

Ak hľadáte overenú pôžičku bez poplatkov, požiadať môžete ihneď tu:

 • jednoduché vybavenie
 • peniaze na účet do 24h od schválenia
 • dostupná pôžička
 • bez potreby ručiteľa
Pôžička až do 6 000 € Vyplniť žiadosť 14 klientov už dnes požiadalo

Podmienky získania

 • vek 18 - 65 rokov
 • trvalý pobyt na území SR
 • dokladovaný príjem (výpisy z účtu alebo výplatné pásky)

Postup vybavenia

 • doklady totožnosti
 • doloženie príjmu
 • potvrdenie od zamestnávateľa

Výhody a nevýhody

Výhody

 • dôveryhodný produkt - transparentná zmluva
 • bez skrytých a zbytočných poplatkov

Nevýhody

 • klient musí splniť podmienky

Overení poskytovatelia

Slovenské sporiteľňa

Slovenská sporiteľňaSlovenská sporiteľňa poskytne úver bez ručiteľa a bez ručenia nehnuteľnosťou až do 24-tisíc eur. Slovenská sporiteľňa dohody o zrážkach zo mzdy nevyužíva. Od 1. 5. 2013 Úver na Čokoľvek bez spracovateľského poplatku, bez poplatku za správu úveru a bez poplatku za predčasné splatenie a za mimoriadnu splátku úveru.

VÚB Banka

VÚB bankaFlexipôžičky od VÚB možno využiť na viacero účelov. Či už ide o kúpu auta, rekonštrukciu bývania, financovanie štúdia, refinancovanie úverov alebo akýkoľvek iný účel, banka poskytne svojim klientom možnosť vybrať si z 8. druhov úverov. S predložením iba niekoľkých dokladov získate pôžičku aj bez ručiteľa, s pevnou výškou splátok na celé obdobie splácania. Klient si od banky môže požičať sumu od 490€ do 33 200€ s dobou splatnosti od 12 do 120 mesiacov.  

Tatra Banka

Tatra bankaPortfólio banky ponúka niekoľko typov bezúčelových a hypotekárnych úverov.

Bezúčelové úvery možno získať bez ručiteľa a dokladovania príjmu. Zamestnanci, podnikatelia či dôchodci môžu získať úver v hodnote 500€ - 25 000€, ak viete dokladovať tzv. zabezpečenie úveru (prostredníctvom sporiacich produktov, investícií do fondov TB, dlhopisov TB či hypotekárnymi záložnými listami TB), banka vám poskytne 1 000€ až 800 000€. Klienti banky majú možnosť vybaviť si úver 24 hodín denne / 7 dní v týždni pomocou mobilnej aplikácie, internet bankingu či vďaka službe Dialog Live.

Zuno 

ZUNOZuno banka poskytuje pôžičku bez ručiteľa bezpoplatne. V ponuke je aj možnosť poistenia v prípade neschopnosti splácania, výber dátumu splátky či možnosť zvoliť si jeden mesiac v roku bez splátky. Maximálna možná suma je 20 000 € s úrokom od 6,9 % ročne. 

Cetelem Požiadať

CetelemCetelem poskytuje úver až do výšky 25 000 € s možnosťou poistenia splácania. Cetelem poskytuje fixný úrok. Maximálna výška úroku Pôžičky na čokoľvek nepresiahne 16,89% ročne. Poskytnutie úveru, predčasné splatenie, správa úveru a mimoriadne splátky sú bez poplatku

Ferratum Bank Požiadať

Ferratum BankFerratum je najčastejšie využívaný kvôli rýchlym pôžičkam s rýchlou splatnosťou. Je možné odložiť dobu splatnosti, využiť tieto pôžičky môžu aj nezamestnaní či ženy na materskej. V prípade opakovaných zákazníkov poskytuje Ferratum aj možnosť využiť vyššiu pôžičku. Prvá pôžička je poskytovaná do sumy 75 €, v prípade opakovanej žiadosti jemožné získať pôžičku až v sume 350 €.

Náš TIP pôžičky bez poplatkov: Malá Rýchla, alebo Väčšia Efektívna pôžička?

do 350€ do 30 minút alebo do 6000€ do 24 hodín
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur! Pridané 10.08.2015 Chcete si požičať jednoducho a na hocičo? Skúste rýchle pôžičky do 350 Eur!

Kto sa dostal do finančnej tiesni alebo má nečakané výdavky a potrebuje rýchlo menšiu sumu peňazí, pre toho sú nebankové SMS alebo online pôžičky na niekoľko stoviek Eur ideálnym riešením a …

Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank? Pridané 02.11.2015 Pôžička do výplaty - ako si vybrať a je lepší Pôžičkomat alebo Ferratum Bank?

Pôžičky pred výplatou sú úvery, ktoré sa poskytujú na preklenutie krátkodobého nedostatku finančných prostriedkov alebo v prípade, ak má človek nečakané výdaje a nemá dostatočnú hotovosť na …

XS Pôžička - nová rýchla pôžička do 500 € Pridané 21.11.2015 XS Pôžička - nová rýchla pôžička do 500 €

Mini pôžičky sú u nás pomerne obľúbené pre svoju rýchlu dostupnosť a jednoduché vybavenie. Na trh prichádza nový produkt zvaný XS pôžička, ktorý je kompromisom medzi krátkodobými a splátkový…

Tesco pôžička - online úver bez poplatku Pridané 10.12.2015 Tesco pôžička - online úver bez poplatku

Tesco pôžička je finančný produkt, ktorý poskytujú Tesco Finančné služby a ide v podstate o nebankový spotrebný úver od Home Credit. Pôžička z Tesca sa dá vybaviť tak osobne, ako aj cez tele…

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Pôžičky bez poplatkov

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Pôžičky bez poplatkov na 123pozicky.sk.

Objem žiadaných bankových pôžičiek v kategórii Pôžičky bez poplatkov

Tento mesačný graf predstavuje objemy financií, o ktoré žiadajú používatelia webu 123pozicky.sk v kategórii Pôžičky bez poplatkov

Pridané 12.12.2013
Inzercia