Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

...nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték

Práve sa nachádzate: Detail

Úvery od banky - porovnanie

Banky patria medzi najvýznamnejších sprostredkovateľov operácií na finančnom trhu a preto sú bankové úvery také populárne. Vybaviť si úver od banky znamená získať určitý obnos finančných prostriedkov, ktoré poskytne jedna strana (banka ako veriteľ) strane druhej – klientovi resp. dlžníkovi na dohodnuté obdobie. Odplatou za poskytnutie úveru je úrok, ktorý počas splácania úveru banka získa. Udáva sa v percentách (%) a jeho hodnota sa odvíja od výšky úveru a času jeho splácania.

Podmienky čerpania úveru sú stanovené v tzv. úverovej zmluve. Pri bankových úveroch treba počítať ale s prísnejším posudzovaním žiadateľa, či už ide o nutnosť mať príjem, prípadne o konkrétnu výšku príjmu, ale najmä v pohľade na finančnú históriu klienta, kde banky overujú rôzne úverové registre, aby vedeli určiť rizikovosť daného klienta. Úvery v bankách a bankové pôžičky je možné získať v rôznej forme. Napríklad ako bankový úver spotrebného typu, úver bez založenia nehnuteľnosti a podobne. Lepšie podmienky majú aj klienti s účtom v banke, pričom tu je tiež dôležité porovnanie bankových účtov, napríklad osobný účet (aj vtedy, ak je klient mladý) môže mať rozdielne podmienky.

Chcete získať výhodnú bankovú pôžičku rýchlo a jednoducho?

 • jednoduché vybavenie
 • peniaze na účet do 24h od schválenia
 • dostupná pôžička
 • bez potreby ručiteľa
Pôžička až do 6 000 € Vyplniť žiadosť 12 klientov už dnes požiadalo

Porovnanie najznámejších spotrebných úverov a poplatkov v bankách

Poskytovateľ Pôžička Úrok od (do) Popl. za poskytnutie Limit od (do) Splatnosť v mes. Požičať
ZUNO Pôžička - ZUNO 6,90 %
do
15,90 %
0 € 2 001 € do
20 000 €
6 - 72 Požiadať
Poštová banka Dostupná pôžička 7,50 %
do
33,90 %
29,87 € 400 € do
7 000 €
12 - 72 Požiadať
VÚB banka Flexipôžička na čokoľvek 9,90 % 0 € 490 € do 
25 000 €
12 - 120 Detail
Tatra banka Bezúčelový úver Classic 9,90 % 80 € 500 € do
25 000 €
12 - 72 Detail
Slovenská sporiteľňa Spotrebný úver na Čokoľvek 8,90 % 0 € 300 € do
25 000 €
13 - 120 Detail
Sberbank Spotrebný úver bezúčelový 7,50 % 0 € 1 000 € do
25 000 €
12 - 120 Detail
Prima banka Pôžička 9,90 % 200 € 1 000 € do
15 000 €
24 - 120 Detail
OTP banka otp EXPRES úver 9,70 % 80 € 400 € do
20 000 €
1 - 84 Detail
OTP banka otp IDEAL úver 7,20 % 0 € 3 000 € do
20 000 €
12 - 84 Detail
mBank mPÔŽIČKA Plus 9,90 % 0 € 350 € do
20 000 €
12 - 84 Detail
ČSOB Bezúčelový spotrebný úver 8,90 % 80 € 600 € do
25 000 €
12 - 84 Detail

Na webe finančnej inzercie 123pozicky.sk nájdete okrem informácií o konkrétnych druhoch úverov aj ponuky sprostredkovateľských spoločností, prípadne jednotlivých sprostredkovateľov bankových pôžičiek. Sprostredkovateľská spoločnosť vystupuje ako prostredník medzi dvoma stranami. Snaží sa poskytovať svojim klientom poradenstvo šité na mieru, väčšinou na základe podrobnej analýzy možností a potrieb konkrétneho klienta. Uľahčujú tým výber produktu, pomôžu klientovi s jeho vybavovaním či poskytnú poradenstvo tým, ktorí sa vo veľkom množstve ponúk jednotlivých bankových inštitúcií nevedia vyznať.

Na finančnom trhu však možno nájsť aj alternatívu v podobe nebankových pôžičiek. Na rozdiel od úverov z banky sú nebankové pôžičky poskytované súkromnou nebankovou spoločnosťou či súkromnou osobou, avšak za cenu vyššieho úroku.

Na členenie úverov možno nazrieť z rôznych hľadísk:

 • podľa doby splatnosti
 • podľa účelu poskytnutia úveru
 • podľa subjektu, ktorý vystupuje ako dlžník
 • podľa typu výplaty, podľa zaistenia, podľa meny a pod.

Kritérium doby splatnosti

Druh úveru Doba splácania
Krátkodobý do 1 roka
Strednodobý do 5. rokov
Dlhodobý nad 5 rokov

Kritérium účelu poskytnutia

Účelový úver: sa poskytuje na konkrétny účel, pričom banka požaduje aj doklad o vynaložení požičaných financií na dohodnutý účel. Najčastejšie slúži na kúpu auta, rôzneho tovaru, elektroniky a pod.

Bezúčelový úver: využitie finančných prostriedkov nie je banke známe, preto takýto úver predstavuje pre veriteľa aj vyššie riziko. Kompenzáciou za postúpenie tohto rizika je vyšší úrok v porovnaní s účelovým úverom.

Kritérium subjektu, ktorý vystupuje ako dlžník

 • komerčné úvery - úvery podnikateľom
 • privátne úvery (spotrebné a osobné úvery) - dlžníkom je občan 
 • komunálne úvery - dlžníkom sú obce
 • medzibankové úvery - poskytované bankám
 • verejné úvery - dlžník je štát 

Čo sú to bankové registre?

Banky kontrolujú SBCB – Slovak Banking Credit Bureau, s.r.o. a teda bankový register dlžníkov, nekontrolujú však nebankové registre NBCB – Non Banking Credit Bureau a SOLUS – záujmové združenie právnických osôb, negatívny register klientskych informácií. V praxi to znamená, že ak ste sa dostali do nebankových registrov dlžníkov, nemusí to ovplyvniť vaše šance na zisk pôžičky v banke. Ak ste však zapísaný v bankovom registri SBCB, je len minimálna šanca, že pôžičku v banke naozaj získate.

Porovnanie poskytovateľov bankových úverov

Poštová Banka

Pôžičky na čokoľvek, ako v skratke svoje produkty označuje banka s 21 ročnou tradíciou na trhu, možno použiť na kúpu tovarov, dovoleniek, zabezpečenie rekonštrukcie alebo vyriešenie finančných ťažkostí. 

Tip: Vyskúšajte výhodnú pôžičku od Poštovej Banky s dobrým úrokom

 • jednoduché vybavenie
 • peniaze na účet do 24h od schválenia
 • dostupná pôžička
 • bez potreby ručiteľa
Pôžička až do 6 000 € Nezáväzná žiadosť 13 klientov už dnes požiadalo

Vybrať si môžete z 5. produktov:

 • Dostupná pôžička - určená občanom veku 18 až 69 rokov. Žiadateľ musí byť zamestnaní aspoň 3 mesiace, prípadne si o ňu môže požiadať aj živnostník, ktorý podniká min. 2 roky. Pôžičku získa aj pre dôchodca vo veku max. 69 rokov so starobným, výsluhovým alebo invalidným dôchodkom. Dostupnú pôžičku v hodnote od 400€ do 7 000€ môžete splácať 12 až 72 mesiacov, získate ju bez ručiteľa, potvrdenia o príjme (iba osoby pracujúce na území SR) a v prípade, že ju budete čerpať na osobný účet vedený v Poštovej banke, aj bez poplatkov. 
 • Šikovná rezerva - ide o pôžičku v hodnote 400€, ktorú klient čerpá i spláca v hotovosti. Splatí ju v 11. splátkach po 43€. Pre získanie tejto pôžičky musí mať klient 18 - 70 rokov. 
 • Lepšia splátka - produkt určený ľuďom vo veku 18 - 69 rokov, ktorí majú minimálne 1 úverový produkt bánk (úver, debet na osobnom účte, kreditné karty alebo nákup na splátky) či pôžičku z nebankovej spoločnosti. Získať možno od 400€ do 30 000€, pričom doba splatnosti je stanovená na 1 až 10 rokov. Produkt je vhodný aj pre dôchodcov so starobným či výsluhovým dôchodkom alebo invalidným dôchodcom vo veku od 35 do 69 rokov. Úroková sadzba sa pohybuje od 7,9% p.a.
 • Pôžička na bývanie - ak sa chystáte stavať alebo rekonštruovať, s týmto produktom si môžete vypomôcť sumou od 3 500€ do 20 000€. Splácať ho možno bez zmeny výšky splátky a s možnosťou odkladu splátok až o 6 mesiacov 3 až 10 rokov a to bez založenia nehnuteľnosti, bez udania účelu využitia peňazí i bez ručiteľa. Nutnosťou je byť zamestnaný aspoň 3 mesiace, prípadne byť podnikateľom, podnikajúcim asppoň 2 roky. Pôžička je určená aj dôchodcom so starobným, ale i invalidným dôchodkom (nad 35 rokov). Vdovský / vdovecký dôchodok banka akceptuje od dovŕšenia 52. roku života.
 • Stavebný úver so sporením - produkt, ktorý v sebe spája prístup k financiám a sporenie do budúcna. Získať možno 3 500€ až 20 000€ a to bez udania účelu, bez ručiteľa i založenia nehnuteľnosti. Doba splatnosti sa pohybuje od 3 do 10. rokov. Tento úver získajú klienti vo veku od 18 - 69 rokov, podnikatelia s minimálne 2 ročnou históriou podnikania ale aj dôchodci (s výsluhovým, starobným alebo invalidným dôchodkom). Pri sporení banka garantuje prémiu až do 15% zo 670€ a poskytuje základnú úrokovú sadzbu 1% p.a..

Spoločným znakom všetkých bankových produktov Poštovej banky je dostupnosť - úvery vybavíte nielen na pobočkách ale i na pošte. Klientovi vo väčšine prípadov postačí platný OP. Podmienkou je trvalý pobyt na území SR.

Zuno

Ak si chcete peniaze požičať od Zuna, vybrať si môžete z viacerých alternatív, ktoré ponúka takáto Zuno pôžička. Sú tu ale tieto podmienky:

 • musíte mať povolený pobyt na území SR
 • byť zamesnaný, SZČO alebo dôchodca (Zuno neposkytuje úvery mamičkám na MD, študentom a nezamestnaným ľuďom
 • vek - zamestnanci min. 18 rokov, SZČO min. 21
 • spôsobilosť na právne úkony
 • otvorený účet v Zuno banka s minimálnym zostatkom 1 cent, zároveň klient nemôže byť dlžníkom Zuno
 • príjem- zamestnanci: 250€, SZČO: ročný daňový základ deleno 12
 • žiadne dlhy voči Sociálnej poisťovni, žiadny záznam v registroch Credit Bureau a SOLUS

Prehľad úverových produktov ZUNO

Medzi výhody každej pôžičky patrí možnosť vybrať si 1 mesiac, počas ktorého nezaplatíte splátku. Úver, ktorý vybavíte online za niekoľko minút, si môžete poistiť proti nepredvídaným udalostiam prípadne si môžete priplatiť doplnkový balík PLUS a získať ďalšie výhody

Názov produktu Suma na požičanie Ročný úrok Doba splácania Viazané účelom Ručiteľ Poplatok za vybavenie
Pôžička 2001€ - 20000€ Od 6,9% 6 – 72 mes. nie nie 0€
Rýchla pôžička 300€ - 2000€ 24,9% 6 – 72 mes. nie nie 0€
 • Rezerva: je povoleným prečerpaním účtu. Využijete ju vtedy, ak nemáte na účte dostatočné množstvo peňazí. Požičať si možno 300€ - 3 000€ s úrokom 16,9% ročne. Úrok platí klient len za obdobie, počas ktorého je v mínuse na účte. Klienti Zuna, ktorý majú aktívny Účet PLUS neplatia úroky za požičanú sumu, ktorá je nižšia než 100€. Poplatok za zriadenie, vedenie, zníženie či zrušenie Rezervy je 0€.
 • Refinancovanie pôžičky: ak klient potrebuje zlúčiť viacero úverov do jedného, úroky mu budú vyrátané zo starých úverov. Výška pôžičky je od 500€ do 20 000€ s dobou splatnosti 6 - 72 mes. Refinancovať možno aj kreditnú kartu a povolené prečerpanie účtu. Hypotéku, lízing alebo pre porovnanie úver zo stavebného sporenia refinancovať nemožno. Úroky sa pohybujú v hodnotách od 6,9% do 14,9%.

Tip: Vyskúšajte výhodnú pôžičku od Zuna s výborným úrokom

 • jednoduché vybavenie
 • peniaze na účet do 24h od schválenia
 • dostupná pôžička
 • bez potreby ručiteľa
Pôžička až do 6 000 € Vyplniť žiadosť 13 klientov už dnes požiadalo

Prima Banka

Pôžička od tejto banky predstavuje možnosť získania úveru vo výške od 1 000€ do 15 000€ so splatnosťou 2 až 10 rokov. Ide o bezúčelový úver bez nutnosti ručiteľa. Klientovi je umožnené zvoliť si výšku splátky. Výhodou tohto produktu je fakt, že pri riadnom splácaní pôžičky z účtu v Prima Banke vráti banka klientovi po 18. mesiacoch celý poplatok za poskytnutie úveru. V prípade Pôžičky s dobou splácania 10 rokov vráti banka klientovi po splatení v dohodnutom termíne úroky vo výške 10. splátok. 

Klient môže Pôžičku využiť i na refinancovanie starých bankových či nebankových úverov, splátkových predajov či povolených prečerpaní účtov či podlžností na kreditných kartách.

VÚB Banka

Flexipôžičky od VÚB možno využiť na viacero účelov. Či už ide o kúpu auta, rekonštrukciu bývania, financovanie štúdia, refinancovanie úverov alebo akýkoľvek iný účel, banka poskytne svojim klientom možnosť vybrať si z 8. druhov úverov. S predložením iba niekoľkých dokladov získate pôžičku aj bez ručiteľa, s pevnou výškou splátok na celé obdobie splácania. Klient si od banky môže požičať sumu od 490€ do 33 200€ s dobou splatnosti od 12 do 120 mesiacov.  

Na financovania kúpy, výstavby či rekonštrukcie bývania sú vhodné flexihypotéky s maximálnou dobou splatnosti 30 rokov. Klient taktiež môže refinancovať flexihypotékov svoj starý hypotekárny úver inej banky, mladým ľuďom je otvorená možnosť získania štátneho príspevku - zľava z úrokovej sadzby 2% od štátu + 1% od VÚB.

Tatra Banka

Portfólio banky ponúka niekoľko typov bezúčelových a hypotekárnych úverov.

Bezúčelové úvery možno získať bez ručiteľa a dokladovania príjmu. Zamestnanci, podnikatelia či dôchodci môžu získať úver v hodnote 500€ - 25 000€, ak viete dokladovať tzv. zabezpečenie úveru (prostredníctvom sporiacich produktov, investícií do fondov TB, dlhopisov TB či hypotekárnymi záložnými listami TB), banka vám poskytne 1 000€ až 800 000€. Klienti banky majú možnosť vybaviť si úver 24 hodín denne / 7 dní v týždni pomocou mobilnej aplikácie, internet bankingu či vďaka službe Dialog Live.

Vybrať si možno aj z viacerých typov hypotekárnych úverov. Okrem klasickej ponúka banka možnosť získať hypotéku aj bez dokladovania príjmu či hypotéku so štátnym príspevkom pre mladých. Na výber je aj Americká hypotéky (aj bez dokladovania príjmu) - úver so založenou nehnuteľnosťou, ktorý možno použiť na čokoľvek, vrátane konsolidácie starších úverov.

Slovenská sporiteľňa

Úverovú ponuku SLSP tvoria 4 kategórie produktov:

 • úvery na bývanie
 • spotrebné úvery na čokoľvek
 • kreditné karty
 • povolené prečerpanie účtu

Úvery na bývanie možno použiť na kúpu, rekonštrukciu alebo výstavbu nehnuteľnosti. Určené sú fyzickým osobám vo veku 18 - 65. Získať možno úver od 7 000€ so splatnosťou max. 30 rokov. Klient dokonca nepotrebuje dokladovať účel úveru, ak jeho výška nepresahuje 70 % hodnoty nehnuteľnosti. 

Banka samozrejme ponúka možnosť získať hypotéku so štátnym príspevkom pre mladých a úver, určený na vyplatenie úveru z inej banky.

Spotrebný úver na čokoľvek a bez ručiteľa je rovnako určený fyzickým osobám vo veku 18 - 65 rokov. Na kúpu auta, elektroniky, financovanie rekonštrukcie bývania atď. získate 300€ - 25 000€. Doba splácania je 1 až 10 rokov. Úroková sadzba v intervale 8,9% - 22,9% zavísí od výšky a doby splácania úveru, je však nemenná počas celej doby splácania. 

Študentom denného štúdia a interným doktorandom slovenskej i zahraničnej VŠ vo veku od 18 - 26 rokov je určený Spotrebný úver na čokoľvek pre vysokoškolákov. Úver je nutné splácať spolu s ďalšou osobou s pravidelným príjmom. Dokladovanie účelu nie je potrebné, preto môžete pôžičku vo výške od 1 000€ do 8 000€ použiť na výdavky spojené s ubytovaním, kúpou pomôcok či dochádzkou do školy použiť podľa vlastného uváženia.

UniCredit Bank

Ak plánujete úver od UniCredit Bank, na výber máte naozaj širokú paletu produktov. Hypotekárne úvery (Hypoúver klasik, Hypoúver pre mladých - so štátnym príspevkom, Hypoúver Invest, Free hypoúver) sú určené na financovanie bývania, spotrebné úvery na financovanie ostatných výdavkov.

Bezúčelový úver vo výške 650€ - 25 000€ získat klient s trvalým alebo prechodným pobytom na území SR vo veku 18- 62 rokov. Banka vyžaduje dokladovanie príjmu, pričom pravidelný mesačný príjem musí byť min. 280€. Úver je určený aj pre podnikateľov a dôchodcov (do 62 rokov). Splácať ho možno 1 až 7 rokov, mesačné splátky sú nemenné počas celej doby splácania. 

Banka ponúka aj úver na refinancovanie ostatných pohľadávok, spotrebný úver pre mladomanželov a študentské úvery. Špecialitou v ponuke je tzv. Plynoúver - účelový spotrebný úver (1 700€ - 10 000€), určený na financovanie prác súvisiacich s plynofikáciou menšieho ale aj väčšieho rozsahu.

Sberbank

Ponuka Sberbank je obdobná ako v iných bankách. Hypotekárne úvery (aj so štátnym príspevkom pre mladých ľudí) možno získať do výškymaximálne 70% z hodnoty založenej nehnuteľnosti, min. v sume 3 500€. Získať možno aj kombináciu úveru na bývanie s bezúčelovou častou do výšky 20%, zabezpečený nehnuteľnosťou, pod názvom Spotrebný úver Variant.

V rámci spotrebných úverov si možno vybrať bezúčelový produkt mojaPÔŽIČKA s výškou úveru od 1 000 € do 25 000€ a splatnosťou 12 až 120 mesiacov. Úroková sadzba sa pohybuje od 7,5%. Pôžičku klientovi schvália aj na počkanie, navyše nemusí dokladovať príjem a zháňať ručiteľa. Klient vo veku 18 – 65 rokov môže byť zamestnancom, dôchodcom či podnikateľom.

Úver vysokoškolákom - až do výšky 5 000€ s max. splatnosťou 10 rokov, bez poplatku za poskytnutie úveru. Určený študentom 1., 2. a 3. stupňa, s podmienkou predloženia potvrdenia o štúdiu a príjme (študenta alebo rodiča). Žiadateľ tohto úveru nemusí byť klientom banky.  

Samozrejmosťou je povolené prečerpanie účtu a kreditné karty.

Tip: Vyskúšajte výhodnú pôžičku od Sberbank s výborným úrokom

 • jednoduché vybavenie
 • peniaze na účet do 24h od schválenia
 • dostupná pôžička
 • bez potreby ručiteľa
Pôžička až do 6 000 € Vyplniť žiadosť 13 klientov už dnes požiadalo

OTP Banka

Ak sa rozhodnete študovať ponuku hypotekárnych úverov OTP, vedzte, že sú pre vlastníkov osobného účtu banky zvýhodnené o 0,4% p.a.. Vybrať si možno z produktov HYPO úver, REFINANC úver, EASY úver, AMERICKÁ hypotéka a Hypotekárny úver so štátnym príspevkom pre mladých. 

V ponuke spotrebných úverov si možno vybrať z niekoľkých možností. Bezúčelový EXPRES úver vybavíte bez ručiteľa a potvrdení, či bez poplatku za poskytnutie a prilepšíte si sumou do 20 000€.

IDEAL úver je rýchly úver na bývanie, ktorý vybavíte aj na počkanie. Bez dokladovania príjmu a založenia nehnuteľnosti si klient môže požičať max. 25 000€ a splácať ich 1 až 7 rokov. V prípade aktívneho využívania bežného účtu v OTP Banke klient ušetrí 1% p.a., ak si úver poistí, ušetrí navyše 0,2% p.a.

REFINANC expres znamená pre klienta možnosť získania zvýhodnenej úrokovej sadzby o 1,4 % p. a. oproti úrokovej sadzbe klientovych úverov. Aktívnym využívaním bežného účtu, kombinované poistením úveru možno ušetriť ďalších 1,6%. Max. výšku úveru 25 000€ možno použiť aj na splatenie nebankových a lízingových produktov. Úver získa klient bez ručenia a záložných práv.

AUTO úver s garantovaným úrokom 7,10% a splatnosťou do 84 mesiacov môžete využiť na kúpu auta akejkoľvek značky. Klient musí zabezpečiť aspoň 20% ceny vozidla z vlastných zdrojov, avšak banke nie je povinný dokladovať svoj príjem.

ŠTUDENTSKÝ úver predstavuje investíciu do vzdelávania denných študentov druhého a vyššieho ročníka VŠ, prípadne na financovanie zahraničného študíjneho pobytu. Výška úveru je 700€ až 6 700€, pričom nie je potrebné dokladovať príjem, je však nutné aby do úverového vzťahu pristúpila osoba staršia ako 35 rokov - tzv. solidárny dlžník. Úver je spracovaný expresne rýchlo, do 48 hodín. Splátky sa pohybujú v intervale od 1 mesiaca do 10. rokov.

Vďaka Spotrebnému úveru zabezpečeného finančným majetkom majú klienti OTP Banky možnosť získať až 90% z hodnoty finančného majetku. Úver, spracovaný do 24 hodín od podania žiadosti, získate aj bez dokladovania príjmu. Výhodou je fakt, že klient získa vyšším úverom klesajúcu výšku úrokovej sadzby, garantovanú na zvolené obdobie.

Všetky úverové produkty OTP Banky možno poistiť na prípad straty zamestnania, riziko pracovnej neschopnosti, trvalé následky spôsobené úrazom, invaliditu či smrť.

Prehľad dostupných bankových úverových produktov u nás

Banka Produkt Aktualizované
ČSOB Spotrebný bezúčelový úver
ČSOB Spotrebný úver na bývanie
MasterCard Gold
MasterCard Standard
MasterCard Unembossed/MC Credit Basic
PÔŽIČKA 2 001 € - 20 000 €
KREDITKA
PLATINOVÁ KREDITKA
otp EXPRES úver
otp AUTO úver
otp IDEAL úver
otp ŠTUDENTSKÝ úver
MasterCard Unembossed
mPôžička Plus
mKreditka tarifa 1
mBank mKreditka tarifa 2
mbank mKreditka tarifa 3
Prima banka Pôžička
Lepšia splátka
SLSP Spotrebný úver na Čokoľvek
Spotrebný úver na Čokoľvek pre vysokoškolákov
VISA Classic
VISA Gold
Bezúčelový úverTB Classic
Bezúčelový úverTB Garant
VISA štandard
VISA zlatá súkromná
VISA virtuálna
Spotrebný úver
Spotrebný úver pre vysokoškolákov
UniCredit Bank VISA Gold
UniCredit Bank VISA Electron
UniCredit Bank VISA Classic Sphere
Flexipôžička bezúčelová
Flexipôžička na auto
Flexipôžička na bývanie
mojaPÔŽIČKA
MasterCard Standard
MasterCard Gold
Diners Club Classic Silver
Súvisiace finančné články Zobraziť viac článkov
Najlacnejšia hypotéka je vždy otázkou porovnávania Pridané 20.05.2015 Najlacnejšia hypotéka je vždy otázkou porovnávania

Za posledné roky neustále vidíme klesajúce sadzby úrokov na hypotekárnych úveroch, ktoré ponúkajú banky svojim klientom a spravidla sa o tom točí každá reklama. Taký alebo onaký úrok za hypo…

Čo možno neviete o úverovom registri a ako Vám môže z(ne)príjemniť život Pridané 24.05.2015 Čo možno neviete o úverovom registri a ako Vám môže z(ne)príjemniť život

Keď hľadá človek úver a je jedno či v banke alebo v nebankovke, vo väčšine prípadov si ho budúci poskytovateľ pôžičky preverí. Zistí si o ňom napríklad výšku jeho mesačného príjmu, zistí si …

Ako vyhlásiť osobný bankrot Pridané 16.06.2015 Ako vyhlásiť osobný bankrot

Ak Vám už prerastajú dlhy cez hlavu, jednou z možností, ako sa ich zbaviť, je osobný bankrot. Táto možnosť ale znamená zdĺhavú procedúru, ktorú nepodstúpi asi každý.

Ktorá banka má najlepšie úroky na hypotéky? Pridané 23.06.2015 Ktorá banka má najlepšie úroky na hypotéky?

Kto uvažuje nad kúpou nehnuteľnosti, nemal by príliš otáľať. Dnešné úroky v bankách sú totiž pri financovaní kúpy cez hypotekárne úvery rekordne nízke, čo však nebude platiť večne. Už budúci…

Dovolenka na splátky? Zvážte, či sa to oplatí Pridané 05.07.2015 Dovolenka na splátky? Zvážte, či sa to oplatí

Je tu čas dovoleniek a aj exotické horúčavy priam lákajú nesedieť len doma, ale ísť niekam von. Podľa posledných prieskumov však väčšina Slovákov strávi nadchádzajúcu sezónu bez dovolenky a …

Pôžičky pre nezamestnaných alebo bez dokladovania príjmu Pridané 27.07.2015 Pôžičky pre nezamestnaných alebo bez dokladovania príjmu

Hoci platí, že drvivú väčšinu pôžičiek možno získať len vtedy, ak máte trvalú prácu, dajú sa nájsť na finančnom trhu aj úvery, ktoré získate aj bez dokladovania príjmu a aj vtedy, ak žiaden …

Ukázať objemy pôžičiek

Objem poskytovaných pôžičiek v kategórii Bankové pôžičky

Mesačný graf objemu poskytovaných pôžičiek, spadajúcich do kategórie Bankové pôžičky na 123pozicky.sk.

Objem žiadaných bankových pôžičiek v kategórii Bankové pôžičky

Tento mesačný graf predstavuje objemy financií, o ktoré žiadajú používatelia webu 123pozicky.sk v kategórii Bankové pôžičky

Pridané 02.08.2013
Inzercia